Trpišovskému se hluboce klaním. V čem spočívá hlavní kouzlo Slavie? | iSport.cz
Miroslav Koubek
3. května 2021 • 15:01

Trpišovskému se hluboce klaním. V čem spočívá hlavní kouzlo Slavie?

Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Baník - Zlín: Fleišman donutil soupeře k chybě, trestal Tetour, 1:0
Opava – Olomouc: Červená karta! Hrabina míří do sprch po zákroku na Látala
VŠECHNA VIDEA ZDE

Třicáté kolo FORTUNA:LIGY dalo definitivní matematické potvrzení faktu, o němž vládlo přesvědčení již drahnou řadu kol nazpět - a to, že Slavia Praha je mistrem. Dokonce potřetí po sobě. Nikdo nemůže pochybovat o tom, že naprosto zaslouženě. Sluší se přispěchat s velkou gratulací. Nový mistr je výkonnostně obrovsky napřed od ostatních soupeřů. Až z toho zjištění, zejména těm, kteří by se mu rádi vyrovnali, musí trochu bolet hlava. Jsou to samozřejmě Sparta a Plzeň. Poslední kolo exaktně ukázalo proč.Důvod je zřejmý. Jakmile na tato z herního a technického hlediska jistě velmi dobrá mužstva nastoupí intenzita, agresivita, soubojovost, týmový presink a vysoké tempo hry ve spojení s kvalitou, tak přichází problém.

Čím to?

Realizační tým Slavie a jeho vnímání současných požadavků na výběr typologie hráčů, práce s nimi a schopnost je ve velmi pozitivním klubovém klimatu rychle rozvíjet, je ten hlavní důvod současného, na české poměry fenomenálního sportovního úspěchu, a s tím i ruku v ruce jdoucího ekonomického úspěchu. No, a tomu realizačnímu týmu velí Jindřich Trpišovský. Muž, který vstupuje do historie českého fotbalu, a já, pane kolego, upřímně blahopřeji a hluboce se klaním.  

Co nejvíce překvapuje a zaslouží obdiv je udržení, ba co víc, stupňování výkonnosti neustále se měnícího mužstva. Fluktuace hráčů

Dočtěte si celý článek a získejte neomezený přístup k obsahu na iSport.cz!

S iSport PREMIUM budete mít exkluzivní videa, zákulisní informace i analýzy. První měsíc jen za 49 Kč.

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
1

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

32. kolo
Články odjinud


Články odjinud