Premium
6. května 2021 • 11:25

Dynamo v bodě nula, sponzor klub (zatím) nekoupí. Co bude s Drobným?

Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Kaderka v poutech: tenisový svaz přebírá krizový manažer Stočes
Startuje F1! Hamiltonův poslední tanec v Mercedesu, Verstappen zas na "max"?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prvek očekávání vystřídal prvek zklamání. Cimrmanovský obrat dokonale odráží zašmodrchanou situaci v Českých Budějovicích. Karel Kovář a jeho síť autobazarů Autodraft, která je hlavním sponzorem Dynama, se podle informací iSport Premium novým majitelem klubu minimálně prozatím nestane. Budějovice dál zůstávají v rukách skupiny akcionářů v čele s prominentním jihočeským podnikatelem Miroslavem Dvořákem. Ovšem možná by tu byl ještě jeden potenciální kupec… V zamčené části článku také najdete informace o budoucnosti brankáře Jaroslava Drobného.Před rokem fotbalové Budějovice zalila euforie. Svěží nováček se nečekaně prokousal do skupiny o Evropu a klub měl bohatého nápadníka. „Jsem Jihočech a cítím povinnost vrátit něco ze svého úspěchu i svému kraji,“ vzkázal automagnát Karel Kovář přes klubový web Dynama loni v létě, když se jeho společnost Autodraft stala hlavním budějovickým sponzorem.

Z kuloárů prosakovaly zprávy, které fanouškům Dynama zněly hodně sladce: Kovář a jeho pobočníci se během této sezony rozkoukají a po ní klub převezmou. Mluvilo se o radikálním navýšení rozpočtu v řádu dvaceti až třiceti milionů korun, což posílilo ambice budějovického týmu, který ještě před dvěma lety hrál druhou ligu. S Kovářem coby potenciálním novým majitelem mohlo být na jihu ještě líp. Jenže teď je všechno jinak.

Kovář a jeho Autodraft by měli Dynamo dál sponzorovat (o konkrétní podobě

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

34. kolo
Články odjinud


Články odjinud