Plzeňská bída. V generálce propadla, padla s Těrekem 0:3

Obránce Plzně Lukáš Hejda zakončuje jeden z útoků Viktorie Plzeň v generálce s Těrekem Groznyj. Západočeši nedali ale ani gól a prohráli vysoko 0:3.
Plzeňský trenér Karel Krejčí měl po porážce s Těrekem Groznyj svým svěřencům co říct. Plzeň prohrála 0:3 a kouč byl dost zklamaný.
Zkušený plzeňský fotbalista František Rajtoral sleduje míč v generálce Západočechů s Těrekem Groznyj. Úřadujícím mistrům poslední příprava nevyšla, prohráli 0:3.
Plzeňské duo Milan Petržela - Daniel Kolář během generálky ligového lídra s Těrekem Groznyj. Západočeši se na start jara moc dobře nenaladili, prohráli vysoko 0:3
Plzeňský Milan Petržela centruje v utkání s Těrekem Groznyj v generálce na jarní start české nejvyšší soutěže. Viktorii zápas ale vůbec nevyšel, zklamala svého kouče, prohrála 0:3.
5
Fotogalerie
iSport.cz, ČTK
Ročník 2015/16
Začít diskusi (0)

Poslední zápas na soustředění na Maltě fotbalisté Viktorie Plzeň nezvládli. V závěrečném utkáníní před startem jarní ligové sezony prohrál český mistr s Těrekem Groznyj, sedmým celkem ruské ligy, 0:3. Utkání jsme sledovali na iSport.cz ONLINE.

Plzeň se v úvodu snažila diktovat tempo hry, ale nebezpečnější byl Těrek. Mitriševa sice nejprve v úniku vychytal plzeňský brankář Kozáčik, ale po rohovém kopu už se soupeřův útočník prosadil a v 39. minutě otevřel skóre.

Druhou trefu přidal čečenský celek po hodině hry, kdy Viktoria špatně bránila standardku a nabíhající Aissati dostal balon do sítě. V 67. minutě pak Plzeň inkasovala potřetí po další chybě defenzivy, která nechala příliš prostoru střílejícímu Grozavovi. Český šampion se nedočkal ani čestného gólu, protože Kovaříkův pokus zastavila tyč.

Plzeň z pěti přípravných zápasů na dvou soustředěních v Turecku a na Maltě třikrát prohrála, jednou remizovala a jen jednou zvítězila. Do ligy vstoupí Viktoria jako lídr tabulky příští neděli duelem na Slovácku.

 ONLINE: Viktoria Plzeň - Těrek Groznyj jsme sledovali ZDE »

KonecLIVE Po prodl.
03

Přípravné fotbalové utkání na Maltě:

Viktoria Plzeň - Těrek Groznyj 0:3 (0:1)

Branky: 39. Mitrišev, 61. Aissati, 67. Grozav.
Sestava Plzně: Kozáčik - Rajtoral (61. Matějů), Hubník (61. Baránek), Hejda, Limberský - Hořava (71. Vaněk), Hrošovský - Petržela, D. Kolář (61. Holenda), Kovařík - Ďuriš (71. Krmenčík). Trenér: K. Krejčí.

Začít diskuzi

Nejvyšší česká liga bude i v sezóně 2025/26 nést název Chance liga. Titul obhajuje Slavia Praha. Sparta, Viktoria Plzeň a Baník Ostrava budou chtít rovněž promluvit do boje o titul.

iSport FantasySestřihy zápasůVIDEO momenty

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Doporučujeme

Články z jiných titulů