2. dubna 2011 • 18:56

Vlašim porazila Hlučín, je na druhém místě tabulky

0
SESTŘIH: Slovácko - Sparta 2:4. Letenští jsou o krok blíž k titulu, zářil Kuchta
SESTŘIH: Plzeň - Mladá Boleslav 3:0. Jasná záležitost, hosté se zvedli až v závěru

Fotbalisté Vlašimi porazili v utkání 20. kola druhé ligy poslední Hlučín 2:0 a po první jarní domácí výhře se vyšvihli na druhé místo tabulky. Před Jihlavu a Žižkov se dostali díky lepšímu rozdílu skóre.

První poločas příliš fotbalové krásy nenabídl, diváci viděli jen dvě šance. V domácím dresu se neprosadil Nádeníček a za hosty mohl skórovat Bartl, ale vlašimský brankář Frydrych byl proti.

I po změně stran se Vlašim dlouho trápila, třebaže po Cvernově vyloučení hrála přesilovku, Hlučín hrozil z brejků.

Nakonec ale trpěliví Středočeši slavili úspěch: zápas zlomil svým gólem v 73. minutě útočník Nádeníček a krátce po něm pojistil výhru domácího celku střídající Jícha.

20. kolo druhé fotbalové ligy:

Vlašim - Hlučín 2:0
(0:0)
Branky: 73. Nádeníček, 77. Jícha. Rozhodčí: Adam - Teuber, Koval. ŽK: Jícha, Schuster - Cverna. ČK: Cverna. Diváci: 750.

Vlašim: Frydrych - Nešpor, Krmpotič, Petrů, Schuster - Janda (62. Jícha), Droppa (38. Stejskal), Zlomislič, Vebr - Bálek (81. Tafat), Nádeníček. Trenér: Kočí. Hlučín: Hampel - Hrtánek, Pavlík, Cverna, Štefek - D. Bartl (77. Ondrušík), Motal, Bogdaň, Hanus - Žondra, Wludyka (61. Koubek). Trenér: J. Bartl.