Série pokračuje. Zbrojovka předvedla obrat a bodovala podesáté v řadě

Autor: ČTK, ros
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Fotbalisté Brna zvítězili po obratu ve 13. kole druhé ligy nad Vlašimí 2:1. Zbrojovka bodovala ve druhé nejvyšší soutěži v desátém utkání za sebou a neúplnou tabulku vede o deset bodů před Spartou Praha B. Středočeši zůstali čtvrtí.

Hosty poslal do vedení zkraje utkání devátým gólem v této druholigové sezoně osmnáctiletý útočník Alijagič. V 25. minutě vyrovnal Řezníček, který se devátou brankou vrátil do čela tabulky střelců. O výhře domácích rozhodl v 63. minutě Hladík.

Ústí nad Labem remizovalo doma s Táborskem 2:2, přestože díky Miskovičovi dvakrát vedlo. Za hosty však odpověděli Havrda a v 89. minutě Rydval.

Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 13. kolo:

Brno - Vlašim 2:1 (1:1)
Branky: 25. Řezníček, 63. Hladík - 9. Alijagič. Rozhodčí: Orel - Lakomý, Pfeifer. ŽK: Moravec, Texl, Štěrba - Broukal, Breda. Diváci: 2114.

Ústí nad Labem - Táborsko 2:2 (1:1)
Branky:
33. a 84. z pen. Miskovič - 36. Havrda, 89. Rydval. Rozhodčí: Kvítek - Slavíček, Černoevič. ŽK: Miskovič, Brak, Plachý - Kopečný, Tijani, Navrátil, Almeida, Lazarčik. Diváci: 578.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.