FORTUNA národní liga | Třinec má vést Neček s Kulou | iSport.cz
27. května 2009 • 14:39

Třinec má vést Neček s Kulou

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Jiří Neček
TOP VIDEA
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisty Třince by měl od příští sezony převzít Jiří Neček. Dosavadní asistent trenéra a šéf mládeže v Opavě má tým vést s Karlem Kulou, který v dubnu s odchodem odvolaného Karla Večeři ukončil své působení v Baníku Ostrava.Současný kouč Erich Cviertna v Třinci za dva týdny skončí.

"Máme spolu určitou dohodu, ale žádnou smlouvu jsme zatím nepodepsali," řekl ČTK generální ředitel klubu Edvard Huczala s tím, že pro oba trenéry jsou přichystány tříleté kontrakty.

Trenérská výměna stráží souvisí s inovací sportovního úseku. Podle Huczaly splynou od nové sezony funkce kouče druholigového celku a sportovního ředitele v jednu.

"Naše představa je taková, že pro správné plnění funkce trenéra bude mít hlavní kouč k dispozici patřičně vzdělaného a zkušeného prvního trenéra," vysvětlil Huczala. "Do této koncepce nám pan Cviertna nezapadá a navíc mu končí smlouva. Odvedl tady ale výbornou práci a jsme s ním spokojeni," dodal Huczala.

Třinec je dvě kola před koncem soutěže devátý s dvoubodovou ztrátou na šestou Opavu. Cviertna se s angažmá rozloučí domácím utkáním s postupujícími Bohemians 1905 a na hřišti druhé Čáslavi.

Témata:  sport, fotbal, druhá, Třinec
Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud