29. října 2020 • 08:21

Experti v Evropské lize českým týmům nevěří. Nejhůře dopadne Liberec, tuší

Autor: jos
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Petržela: Slavii chybí fotbalovost, Sparta mě baví víc. Ale raději bez Panáka
Celý Pittsburgh žil Jágrem. Co legendu baví kromě hokeje? Sleduje moudra na Instagramu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český fotbal touží napravit v Evropské lize klesající bodový koefcient a do boje jdou ve čtvrtek hned tři jeho zástupci. Slavii, Spartu a Liberec ale čeká pořádná fuška a pokud se naplní prognózy expertů i tipérů, dobře to neskončí. „Většina fanoušků má na tiketech výhry soupeřů,“ prozrazuje Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance. „Podle všeho jdou do zápasů české týmy v roli outsiderů.“Nejprve se ve čtvrtek představí Liberec na hřišti CZ Bělehrad a Sparta na půdě slavného AC Milán. Severočechům věří v Srbsku tři procenta fanoušků, které nejspíš přilákal atraktivní kurz na výhru 4,62:1. „Liberec postoupil do Evropské ligy s pořádnou klikou, povzbudit by ho mohla úvodní domácí výhra, jenže Bělehrad je doma silný a bude útočit. Dá se čekat, že budou padat góly,“ tvrdí Světlíková.

Tipéři jsou na straně soupeře Slovanu. Remízu mají na tiketech jen čtyři procenta z nich (3,68:1), hned 93 procent pak věří vítězství CZ (1,81:1). „Hodně se sází výhry bělehradského týmu bez remízy – 1,35:1, nebo na jeho vítězství s handicapem v kurzu 2,50,“ naznačuje tisková mluvčí Chance, že to nevypadá pro Liberec dobře.

Podobně jsou podle bookmakerů i fandů rozloženy síly před výkopem duelu AC Milán – Sparta. S výjimkou pár desítek letenských srdcařů se sází na výhru italského giganta v kurzu 1,38:1. Ibra a spol. to prostě podle fandů i expertů doma zvládnou.

„Na remízu v kurzu 5,34 je vsazeno jen pár tisíc korun, na výhru Sparty se tipuje v kurzu 7,78:1. Pro fandy je atraktivní z nabídky i to, zda se Ibraimovič prosadí gólově. Většinou mu lidé věří. To, že dá Spartě gól, je vypsáno v kurzu 1,55:1, že se neprosadí pa 2,20:1,“ konstatuje Světlíková. Že by velezkušený Švéd vstřelil v duelu hattrick nabízí Chance v kurzu 7,94:1. Hodně na sází na výhru AC Milán v handicapu.

Jako poslední přijde na řadu mistrovská Slavia, na její půdu zavítá bundesligový Leverkusen a i tady se věří soupeři. Sešívání v minulé sezoně trápili v Lize mistrů silné soky a teď si budou chtít jistě napravit reputaci po zpackaném vstupu do Evropy.

„Výhru Slavie v kurzu 3,60: 1 má na tiketu ale také jen málo sázkařů. Jsou jich tři procenta a stejně početná je skupina těch, co si myslí, že to skončí nerozhodně (3,78:1),“ prozrazuje Světlíková. Zbytek věří Leverkusenu. K vidění by podle vsazených tiketů měly být nejméně dvě branky v kurzu 1,22:1.

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud