1. listopadu 2008 • 11:00

Atlético se nesmíří ani s mírným trestem

Autor:
Reklama
Obranný zákrok Tomáše Ujfalušiho (na zemi)
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko
VŠECHNA VIDEA ZDE

Atlético Madrid se nehodlá smířit ani s mírnějším trestem od UEFA. Kvůli výtržnostem fanoušků při zápase Ligy mistrů s Olympiquem Marseille má španělský klub nejbližší domácí zápas soutěže odehrát za zavřenými dveřmi.Proti tomu se ale hodlá odvolat ke sportovní arbitráži CAS v Lausanne.

Vedení španělského klubu, kde působí i český reprezentační kapitán Tomáš Ujfaluši, odmítá vinu na střetech hostujících fanoušků s policií.

UEFA snížila Atlétku trest >>>

"Atlético bude až do konce hájit svou nevinu. Trest byl zmírněn, ale nesouhlasíme se způsobem, jakým proces probíhal. Budeme bojovat dál na dalším poli, u arbitráže CAS," uvedl na klubovém webu ředitel Atlétika Clemente Villaverde.

Jeho klub nyní čeká na písemné zdůvodnění trestu, při jehož udělení mohly hrát roli i údajné rasistické pokřiky domácích příznivců. To však funkcionáři odmítají.

Klub původně nesměl hrát dva domácí zápasy blíže než 300 kilometrů od Madridu, po redukci sankce musí odehrát jedno utkání před prázdnými tribunami.

Naopak dvouzápasový trest pro trenéra Javiera Aguirreho zůstal v platnosti. Kouč údajně napadl hráče soupeře a nesmí sedět na lavičce v úterním zápase Ligy mistrů s Liverpoolem ani 26. listopadu v domácím duelu s Eindhovenem, který by se měl hrát bez fanoušků. Zachována zůstala i pokuta 150.000 eur pro klub.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>
Klasická verze
Mobilní verze