6. listopadu 2008 • 08:14

Jarolím: Diváci nás poženou

Autor:
Karel Jarolím ví, že letos to v pohárech Slavii nejde
TOP VIDEA
SESTŘIH LA LIGY: Real Madrid - Girona 6:3. Ronaldo nastřílel čtyři góly SESTŘIH LA LIGY: Real Madrid - Girona 6:3. Ronaldo nastřílel čtyři góly
Jágr o koleni, ale i baráži. Že jsem chtěl, aby Kladno prohrálo? To vůbec, já už chtěl mít dovolenou, smál se Jágr o koleni, ale i baráži. Že jsem chtěl, aby Kladno prohrálo? To vůbec, já už chtěl mít dovolenou, smál se
VŠECHNA VIDEA ZDE

S odhodláním vyhrát nastoupí fotbalisté Slavie Praha k dnešnímu zápasu Poháru UEFA proti favorizované Aston Ville. Birminghamský klub již má na svém kontě tři body za vítězství 2:1 nad Ajaxem Amsterodam.Pro Pražany bude naopak domácí souboj s pátým týmem tabulky anglické ligy premiérou ve skupině F.

Šmicer: Porazit Aston Villu? To je sen>>>

"Hrajeme doma a budeme chtít vyhrát," řekl novinářům kouč českého mistra Karel Jarolím. "Favorit je sice soupeř, ale na naší straně je výhoda domácího prostředí a zdůrazňuji opravdu domácího. To jistě bude poměr sil na trávníku srovnávat," uvedl Jarolím, který věří v bouřlivou podporu vyprodaného hlediště.

Na souboj vedoucího týmu první ligy a předního anglického celku by se měla sejít v Edenu rekordní návštěva 21.000 diváků. Utkání, které začne ve 20:45, odvysílá přímým přenosem Nova Sport.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, Slavia, villaKlasická verze
Mobilní verze