Exprezident Realu: Mourinho klub poškozuje | iSport.cz
4. května 2011 • 15:28

Exprezident Realu: Mourinho klub poškozuje

Autor: ČTK
Exprezident Realu: Mourinho klub poškozuje
TOP VIDEA
Olomouc - Sparta: Úvodní čestné buly obstaral Karlos „Terminátor“ Vémola Olomouc - Sparta: Úvodní čestné buly obstaral Karlos „Terminátor“ Vémola
Neuvirth hlásí návrat na Spartu: Nechci byt škodná mezi brankáři Neuvirth hlásí návrat na Spartu: Nechci byt škodná mezi brankáři
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ke kritikům trenéra fotbalistů Realu Madrid Josého Mourinha se přidal i bývalý prezident španělského klubu Ramón Calderón. Portugalský kouč podle bývalého funkcionáře svým chováním "Bílý balet" poškozuje."Velké kluby by neměly porážky nebo chyby svádět na rozhodčí," citoval server BBC Calderóna, který Real řídil v letech 2006 až 2009. "Tím, jak se vyjadřoval, klubu ublížil," dodal devětapadesátiletý právník.

"V posledních dvou letech jsme investovali 400 milionů liber, abychom měli silný a dobrý tým. Takže při porážce se nejde vymlouvat na zranění, smůlu, rozhodčího, vůbec na nic. Když prohrajete, prostě musíte pogratulovat soupeři a je to," dodal Calderón.

Mourinho se po prvním semifinále Ligy mistrů s Barcelonou, které Real prohrál 0:2, pustil do ostré kritiky a mimo jiné prohlásil, že sudí záměrně pomáhají katalánskému celku.

Výhrady k výkonu sudího měl madridský tým i po úterní odvetě, ve které remizoval 1:1 a vypadl. "To, co řekl o UEFA a rozhodčích, je naprosto neodpustitelné," řekl Calderón. Bývalý šéf Realu se přidal k dvojnásobnému vítězi Ligy mistrů německému kouči Ottmaru Hitzfeldovi, který také Mourinhovo chování a výroky odsoudil.

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud