Křížový výslech Pavla Vrby: Fandím Barceloně! | iSport.cz
27. května 2011 • 04:59

Křížový výslech Pavla Vrby: Fandím Barceloně!

Autor: pj
TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO – Velké finále Ligy mistrů se blíží. Už v sobotu večer se proti sobě postaví Rudí ďáblové z Manchesteru a Katalánci z Barcelony. Kdo uspěje? Trenér českého mistra Pavel Vrba má jasno: radovat se bude „Barca“.Pavlu Vrbovi jsme v souvislosti se sobotním finále Ligy mistrů položili šest otázek, přičemž v rychlosti si musel vybrat jedno z nabízených jmen.

Giggs, nebo Iniesta? Rooney, či Messi? Plzeňský kouč měl okamžitě jasno. Na odpověďmi příliš neváhal. Ovšem u trenérů se pozastavil a vysvětlil, proč si vybral raději Guardiolu, než Fergusona.

„I když se může zdát, že Barcelonu by mohl trénovat kde kdo, že to má pan Guardiola snažší, tak musím uznat, že jeho způsob hry je úžasný. Dokonalý. A často v něm hledám inspiraci,“ uvedl kouč plzeňských mistrů.

„Guardiola je zkrátka nová krev. Trenérský tajfun, který do světa fotbalu vletěl neskutečným způsobem. Je vidět, že pochází ze španělské školy, kterou se teď snaží vštípit svému mužstvu,“ doplnil.

K Alexu Fergusonovi poznamenal, že představuje obrovskou zkušenost. Že v Manchesteru United odvedl neskutečnou práci. „Uznávám ho,“ řekl Vrba. „Hlavně kvůli němu nečeká Barcelonu lehký zápas. Ale budu jí fandit a věřím, že vyhraje,“ dodal.

Podívejte se na odpovědi Pavla Vrby:

Van der Sar, nebo Victor Valdés?
= Van der Sar

Rio Ferdinand, nebo Carles Puyol?
= Ferdinand

Ryan Giggs, nebo Andrés Iniesta?

= Iniesta

Wayne Rooney, nebo Lionel Messi?
= Messi

Alex Ferguson, nebo Pep Guardiola?
= Guardiola

Manchester United, nebo Barcelona?
= Barcelona

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud