12. července 2011 • 12:02

Plzeň dneska nevysíláme, hlásí české televize

Autor:
TOP VIDEA
17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi 17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi
Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Plzně zahajují dnes boj o Ligu mistrů tak trochu v utajení. Jejich první duel s Pjunikem Jerevan (17:00) žádná česká televize nevysílá, ačkoliv do nabídky by se hodil. Domácí liga ještě nezačala, a tak je program klubového fotbalu pustý.„Zajímali jsme se o to, ale nedomluvili jsme se. Důvodem byly pro nás vysoké finanční požadavky,“ řekl Marek Kindernay, šéf Nova Sportu.

Dnešní utkání budeme od 17:00 sledovat v podrobné online reportáži na iSport.cz

Cena takového přenosu se většinou pohybuje v řádech statisíců, obvykle do půl milionu korun. Nova Sport přitom společně s ČT má pro Česko práva na vysílání Ligy mistrů.

„Práva se vztahují ale až na poslední čtvrté předkolo. Z toho si budeme moci zvolit kterýkoliv duel kromě toho, který si vybere ČT,“ dodal Kindernay.

Plzeňští fotbalisté na tréninku den před klíčovým utkáním v Jerevanu. S tamějším Pjunikem se střetnou dnes od 17:00.
Plzeňští fotbalisté na tréninku den před klíčovým utkáním v Jerevanu. S tamějším Pjunikem se střetnou dnes od 17:00.

Také Jiří Ponikelský, výkonný ředitel sportovního kanálu ČT4, měl zájem z Arménie vysílat. „Ztroskotali jsme na technických problémech, je to zkrátka jiný kraj,“ tvrdí.

„Vyslali jsme do Jerevanu štáb a ze zápasu bude reportáž. Odvysíláme také plzeňskou odvetu,“ slíbil s tím, že má zájem o co nejvíce zápasů českých týmů v předkolech evropských pohárů.

Odveta se hraje v úterý 19. července od 20 hodin.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze