VIDEO: Plzeň obsadila Prahu, fanoušci Viktorie přijeli pro Ligu mistrů | iSport.cz
24. srpna 2011 • 19:00

VIDEO: Plzeň obsadila Prahu, fanoušci Viktorie přijeli pro Ligu mistrů

Autor: bko, jon
Fanoušci Plzně dorazili speciálním vlakem do Prahy
TOP VIDEA
Konec kariéry se blíží, teď chci ale na Turnaj mistryň, říká Strýcová Konec kariéry se blíží, teď chci ale na Turnaj mistryň, říká Strýcová
DEBATA SPORTU: Jak Slavia nahradí Deliho a Ngadea? A měla situaci vyřešit jinak? DEBATA SPORTU: Jak Slavia nahradí Deliho a Ngadea? A měla situaci vyřešit jinak?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Plzeň se právě teď přesouvá do Prahy. Tisíce fanoušků fotbalové Viktorie jsou na cestě do Edenu, kde od 20:45 čeká odveta play off Ligy mistrů proti Kodani. Na nádraží ve Vršovicích krátce před sedmou zastavil speciální vlak, kterým dorazilo na pět set fanoušků, další tisíce přijíždí autobusy a po vlastní ose.Celkem by do Edenu mělo dorazit z Plzeňska na dvanáct tisíc fanoušků, zbytek dvacetitisícové kapacity pak doplní příznivci Kodaně a lidé ze všech koutů České republiky.

"Viktorka - šampion!" ozývalo se ze stovek Vitkoriánských hrdel po cestě z Vršovic do Edenu. Policisté drželi fanoušky Plzně, kteří přijeli společně vlakem, pohromadě a jejich průvod uzavřeli do kordonu.

Fanoušci Plzně dorazili speciálním vlakem do Prahy

Fanoušci Plzně se přesunují z vršovického nádraží do Edenu

Žádné závažnější problémy se ale po cestě nevyskytly. Plzeňští příznivci doufají, že budou večer slavit postup do Ligy mistrů - jejich týmu stačí nedostat tři góly.

Odvetný duel mezi Plzní a Kodaní začíná ve 20:45 a server iSport.cz vám nabídne podrobnou ONLINE reportáž doplněnou komentáři koučů Františka Straky a Davida Vavrušky.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud