VIDEO: Brankář hrdina! V Lize mistrů dal gól a rozhodl o postupu | iSport.cz
8. července 2014 • 21:48

VIDEO: Brankář hrdina! V Lize mistrů dal gól a rozhodl o postupu

Autor: pod
Brankář andorského týmu se stal skutečným hrdinou - v kvalifikaci Ligy mistrů dal gól v poslední minutě a posunul svůj tým do dalšího kola
TOP VIDEA
Guľa v Plzni: Nový impuls pomůže, říká redaktor Sportu Guľa v Plzni: Nový impuls pomůže, říká redaktor Sportu
Rolinek po návratu: Nepřišel jsem někomu brát místo, chci Dynamo zachránit  Rolinek po návratu: Nepřišel jsem někomu brát místo, chci Dynamo zachránit
VŠECHNA VIDEA ZDE

Velký fotbalový příběh napsal brankář andorského týmu FC Santa Coloma Eloy Casals. V odvetě kvalifikace Ligy mistrů rozhodl gólem v poslední minutě o postupu svého týmu do dalšího kola. Zatímco domácí smutnili, hráči andorského klubu svého gólmana dlouho oslavovali.Běžela 95. minuta utkání, ve kterém andorský tým FC Santa Coloma prohrával na půdě arménského soupeře 1:3. Vzhledem k domácí výhře 1:0 tak potřeboval k postupu nutně vstřelit gól.

Andořané dostali poslední šanci. Přímý kop na půlce hřiště. Obvykle se všichni hráči přesunou do pokutového území soupeře a míč kope brankář. Strážce tyčí Casals měl ale jiný plán. Do vápna soupeře se vydal sám.

A po chvíli by za hrdinu! Po malém závaru se totiž nejlépe zorientoval, přiklepl si míč a rozvlnil síť. Díky jeho přesnému zásahu postoupil andorský tým do dalšího kola kvalifikaci Ligy mistrů. Tam startuje například pražská Sparta.

Není divu, že hráči svého brankáře ještě dlouho po zápase oslavovali. Něco podobného se jen tak někomu nepovede. A sám Casals jistě na tento okamžik nezapomene do konce života.

VIDEO | Brankář Casals rozhodl gólem o postupu v Lize mistrů


Témata:  sport, fotbal, liga mistrů
 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud