Svěrkoš může jít i na Západ | iSport.cz
26. června 2008 • 16:11

Svěrkoš může jít i na Západ

Autor: Sport
Václav Svěrkoš
TOP VIDEA
SESTŘIH: Midtjylland - Slavia 4:1. Postup do LM v prachu, rozhodla opakovaná penalta
INSIDER: Sparta měla koupit Jemelku, Horváth by byl jako Panenka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ačkoli má ostravský útočník Václav Svěrkoš podle kuloárních informací už téměř nakročeno do ruského Saturnu Ramenskoje, přestup stále není uzavřen.A podle slov Tomáše Truchy, předsedy klubového představenstva, vstoupily do hry i kluby ze západní Evropy.

Svěrkoš absolvoval před několika dny v Moskvě jednání se zástupci čtyř ruských klubů. Kromě Saturnu o jeho služby usilovaly také FK Moskva, CSKA Moskva a Dynamo Moskva.

Podle zákulisních informací byla a stále je nejblíže dohoda ohledně hráčova odchodu do Saturnu Ramenskoje, ale všechno nakonec ještě může dopadnout jinak. A Svěrkoš se může dočkat přestupu do západní Evropy, po němž prahne nepochybně více.

„Oslovily nás kluby z Anglie a Francie, které mají o Václava zájem. S těmito kluby jsme na počátku jednání, takže víc prozradit nemůžeme a ani neumíme,“ konstatoval Trucha.

 

Témata: 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud