Kadlecův přestup do Itálie padl?

O Michala Kadlec je zájem v italské Serii A. Sparťanského obránce láká tamější klub SSC Neapol, v němž dříve působil reprezentant Marek Jankulovski.
Vedení Neapole intenzivně hledá levého beka, který by dokázal zalepit díru v defenzivě. Podle italských médií ale nepochodilo hned u tří hráčů, a proto svůj zrak přeneslo na Michala Kadlece.
Sparta údajně požaduje za hráče tři miliony eur, což je podle nynějšího kurzu 72 milionů korun. „Pravdou je, že jsme s Neapolí byli v kontaktu, ale jednání jsou uzavřena,“ řekl italským novinářům Viktor Kolář ze společnosti Sport Invest, která českého fotbalistu zastupuje.
Klub z Apeninského poloostrova se tak připravil na možnost „bez Kadlece“. Údajně kontaktoval Bolton Wanderers, odkud by rád získal polského hráče Jaroslava Fojuta.
Ale ani v tomto případě by Kadlec nemusel přijít o zahraniční angažmá. Českého reprezentanta delší dobu sledují tři bundesligové kluby – Wolfsburg, Leverkusen a Hannover.