Fans Bohemky budou derby sledovat v Ďolíčku | iSport.cz
24. května 2011 • 10:36

Fans Bohemky budou derby sledovat v Ďolíčku

Autor: ČTK
TOP VIDEA
RUDEJ FANDA: Co chápe Kotal a Jílek ne. Budějky nad námi? Dřív sci-fi
SESTŘIH: Neapol - Barcelona 1:1. Divoký závěr, Vidal po dvou slepených žlutých nedohrál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sobotní vršovické derby mezi fotbalisty Slavie Praha a Bohemians 1905 se sice bude kvůli disciplinárnímu trestu pro slávisty hrát bez diváků v ochozech, hostující fanoušci přesto budou mít možnost sledovat utkání společně. Umožní jim to velkoplošná obrazovka nainstalovaná na stadionu v nedalekém Ďolíčku, na kterém se prvoligové zápasy hrát nemohou.Vedení Bohemians 1905 ve spolupráci s Městskou částí Praha 10 se rozhodlo umístit obrazovku přímo na hrací plochu v Ďolíčku, kde tak bude možné sledovat přímý přenos.

"K zápasu přistoupíme, jako by se jednalo o ligový duel. Fanoušci si můžou koupit pamětní vstupenku v hodnotě 80 korun, otevřen bude fanshop, klubové muzeum i stánky s občerstvením. Utkání budou lidé sledovat přímo z hlavní tribuny stadionu," oznámil mluvčí klubu Jaroslav Köstl.

Fanoušci Bohemky vyjádřili jasně svůj názor.
Fanoušci Bohemky vyjádřili jasně svůj názor.


Po zápase za diváky přijedou hráči a uskuteční se rozlučka se sezonou i trenérem Pavlem Hoftychem. Dojde i k dražbě hráčských suvenýrů včetně Hoftychova trička, v němž letos koučoval zápasy. Výtěžek poputuje ve prospěch nadace Šance - sdružení rodičů a přátel hematologicky a onkologicky nemocných dětí z Olomouce.

Stadion bude otevřen v 15:00, program zahájí koncert, na obrazovce poběží v tu dobu videa z historicky slavných zápasů klubu.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud