11. července 2011 • 15:33

Juliš uzavřel se Spartou profesionální smlouvu

Autor:
Lukáš Juliš získal od Sparty svůj první profesionální kontrakt.
TOP VIDEA
17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi 17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi
Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová Sparta si pojistila profesionálním kontraktem nadějného šestnáctiletého útočníka Lukáše Juliše, který reprezentoval národní tým na nedávném mistrovství světa do 17 let. "Jsem moc rád, že jsem podepsal se Spartou smlouvu, moc si toho vážím,“ řekl Juliš pro sparta.cz.V nádcházejících měsících se Juliš bude připravovat se sparťanskou juniorkou pod vedením trenéra Zdeňka Svobody. Od klubu dostal za úkol prosadit se mezi dospělými a zvládnout tak přechod z dorostenecké kategorie.

"Těším se na to a věřím, že to zvládnu. Vždy jsem toužil prosadit se ve Spartě, hrát za áčko. Teď jsem k tomu udělal další krok," těší 16letého fotbalistu, který podepsal tříletý kontrakt.

Juliš se na šampionátu "sedmnáctek" zapsal do podvědomí fanoušků zejména díky krásné brance v utkání proti Novému Zélandu. Dělovkou zařídil vítězství 1:0.

"Byla to zatím moje největší životní i fotbalová zkušenost. Byl to skvělý zážitek, jen škoda, že jsme vypadli už ve skupině," dodal Juliš, jenž zamířil do Sparty před dvěma lety z Chrudimi.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, fotbal, Sparta, Česko, liga, juliš
 Klasická verze
Mobilní verze