Maestro Zeman! Ve druhé lize objevil Italům tři hráče pro MS | iSport.cz
4. června 2014 • 04:00

Maestro Zeman! Ve druhé lize objevil Italům tři hráče pro MS

Autor: spo
Vstoupit do diskuse
0
Maestro Zeman! Ve druhé lize objevil Italům tři hráče pro MS
TOP VIDEA
Slavia - Jablonec: Stanciu nasadil housle Štěpánkovi, Tecl doklepl do prázdné! 4:0
Trpišovský: Lidi řeší Teclovy góly, dnes ukázal, co naší hře dává
VŠECHNA VIDEA ZDE

Italská reprezentace bere na Mistrovství světa do Brazílie hned tři hráče, kteří ještě před dvěma lety hráli pod Zdeňkem Zemanem v Pescaře – Marca Verrattiho, Cira Immobileho a Lorenza Insigneho. „Českému trenérovi vděčíme za hodně,“ shodli se.„Zeman je velký maestro. Bez něj bych se z druhé ligy na mistrovství světa nedostal,“ prohlásil Marco Verratti.

Hvězdnou trojici objevil Zdeněk Zeman v druholigové Pescaře, se kterou v sezoně 2011/2012 postoupil do Serie A. Prokázal svůj čich na hráče a dal jim šanci vyniknout.

„Pamatuji si, jak mi lidi říkali, že jsem tvůrce hry a že si pod Zemanem vůbec nezahraji. Místo toho mi dal trenér velkou důvěru. Byl to skvělý učitel. Naučil nás, abychom se nikdy nevzdávali,“ dodal Verratti.

Ten momentálně válí za bohaté PSG, Insigne je tahounem Neapole a Immobile v pondělí přestoupil za půl miliardy korun z FC Turín do Borussie Dortmund, kde nahradí Roberta Lewandowského.

„Je to Zemanova zásluha, že tito tři hráči mohou jet na mistrovství světa,“ řekl italský fotbalový agent Donati Di Campli.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud