11. listopadu 2017 • 22:10

Fotbalová devatenáctka postoupila do další fáze kvalifikace ME

Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce
Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený

Fotbaloví reprezentanti do 19 let v druhém utkání kvalifikace mistrovství Evropy deklasovali domácí Lucembursko 5:0. Zopakovali předchozí výsledek s Arménií a zajistili si postup do elitní fáze bojů o šampionát ve Finsku v příštím roce.

Svěřenci Luboše Kozla rozhodli zápas už v prvním poločase, ve kterém se prosadili dvakrát Richard Sedláček, kapitán Michal Sadílek z penalty a Antonín Růsek. V 84. minutě ještě sparťanský záložník Sedláček zkompletoval hattrick gólem z druhého pokutového kopu. Český tým uzavře úvodní fázi kvalifikace v úterý proti Skotsku.

ČR - Lucembursko 5:0 (4:0)
Branky: 24., 28. a 84. z pen. Sedláček, 41. Sadílek z pen., 45. Růsek.
Sestava ČR: Bačkovský - Kadar, Neuer, Mareš, Dudl - Frýdek, Sedláček, Sadílek - Graiciar (77. Fortelný), Růsek (52. Zifčák), Žitný (46. Drchal). Trenér: Kozel.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H