Devatenáctka dodatečně povolala Krauta | iSport.cz
21. května 2009 • 14:29

Devatenáctka dodatečně povolala Krauta

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Brněnský trenér Aleš Křeček.
TOP VIDEA
Páník: Za stavu 1:0 jsme je měli uzemnit. Možná by byly dvě tři penalty...
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalové reprezentaci do 19 let na kvalifikačním turnaji v Estonsku pomůže ostravský útočník Dominik Kraut. Osmnáctiletý hráč Baníku se do výběru trenéra Křečka dostal dodatečně místo útočníků Chramosty z Mladé Boleslavi a Kadlece ze Sparty.Ty na jejich kluby na turnaj neuvolnily. Kraut, který se v posledních dvou kolech už objevil v ligové sestavě Baníku, do Estonska odletí v pátek a zmešká tak dnešní úvodní duel kvalifikace proti Španělsku.

"Pro nás to nebylo složité dilema, logicky jsme vyhověli svazu a reprezentaci. Ale hráč teprve ve středu odmaturoval, takže odletí zítra," řekl trenér Ostravy Verner Lička.

Závěrečná nominace českého týmu nadělala hodně zlé krve. Reprezentace se totiž musí obejít bez dvou klíčových útočníků Chramosty a Kadlece, které jejich mateřské kluby bojující o účast v předkole Ligy mistrů odmítly na kvalifikaci pustit.

Český celek bojuje v Estonsku v konkurenci domácího týmu, Španělska a Německa o jediné postupové místo na červencový turnaj mistrovství Evropy na Ukrajině.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud