30. října 2008 • 09:29

Polák již začal s tréninkem

Autor:
Jan Polák
TOP VIDEA
Baráž? Je to pro mě motivace dál trénovat a nekončit, prohlašuje Jágr Baráž? Je to pro mě motivace dál trénovat a nekončit, prohlašuje Jágr
Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stav českého fotbalového reprezentanta Jana Poláka se po zranění stehenního svalu výrazně zlepšuje. Člen základní sestavy, který chyběl v kvalifikačním dvojzápase proti Polsku a Slovinsku, už začal i trénovat s míčem.Informuje o tom na svých webových stránkách jeho domovský klub Anderlecht Brusel.

Polák podstoupil v minulých dnech nové ultrazvukové vyšetření, které ukázalo, že jeho potrhaný sval se hojí dobře. Kdy by se mohl klíčový hráč belgického celku vrátit do sestavy, klub neuvedl. Záložník zatím trénoval jen individuálně - běhal a zkoušel i kontakt s míčem.

Podle listu La Derniere Heure by ho vedení Anderlechtu nicméně rádo vidělo na trávníku pokud možná už 16. listopadu. Bruselský tým totiž v ten den čeká klíčové utkání o čelo ligové tabulky se současným lídrem FC Bruggy. Zda je to reálné, ale ukážou až příští dny a týdny.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, polákKlasická verze
Mobilní verze