Pavel Janega
2. září 2009 • 19:29

Návrat Baroše: O synovi nesmím mluvit!

Autor: Pavel Janega
Vstoupit do diskuse
5
TOP VIDEA
Sparta - Baník: Haraslín nádhernou ranou překonal Markoviče, 4:1!
Teplice - České Budějovice: Zmatky ve vápně, od Marečka vlastní gól, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalista Milan Baroš ve vrátil do Česka - poprvé jako otec. O radost z narození syna Patrika se ale Baroš podělit nechtěl. "S reprezentací jsem se dohodl, že nic nebudu říkat," odbyl novináře.Deniksport.cz byl u toho, když Baroš na letiště v Ruzyni přilétal. Jak vypadaly jeho první chvíle v Praze?

Hlouček novinářů netrpělivě sleduje tabuli, která oznamuje přílet přímého letu z Istanbulu na 18:10. Letadlo nakonec sice přistává o něco dřív, lidé vychází, ale Baroš se zdržuje.

Když později vejde, okamžitě jej obklopují média. „Nemůžu na nic odpovídat,“ odráží dotazy novinářů.

Přitom za poslední dny prožil spoustu zážitků, s nimiž by se veřejnost ráda seznámila. V noci z úterý na středu byl u porodu manželky, která mu na svět přinesla syna!

Dlouho se bádalo nad tím, jaké jméno svému dítěti novopečení rodiče dali. Opravdu se jmenuje Patrik? Baroš neodpovídá, jen se usměje a pokračuje v chůzi.

388394:gallery:true:true

Jméno v odpoledních hodinách potvrzují až oficiálních stránky hráče. Dokonce se proslýchá, že syna pojmenovali po nejlepším kamarádovi Patriku Bergerovi, záložníkovi pražské Sparty!

„Chlapi, nezlobte se. Vážně nemohu nic říct,“ omlouvá se znovu Baroš. „Mám dohodu s nároďákem, že se k ničemu nemohu vyjadřovat.“

Baroš se na terminálu chviličku zdržel, protože nemohl najít řidiče, kterého vyslala reprezentace. Zahlédl jej až po pár minutách a v tu ránu rychle naskočil do auta.

To nakonec zamířilo do Štiřína, kde se tým připravuje na zápas roku – se Slováky.

Milan Baroš na ruzyňském letišti volal řidičovi, kterého nemohl najít.
Milan Baroš na ruzyňském letišti volal řidičovi, kterého nemohl najít.

Vstoupit do diskuse
5

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Slavia - AC Milán v TV * Liverpool - Sparta v TV

Skupina D
Články odjinud


Články odjinud