Bílek zavřel Rezkovi dveře do reprezentace. Ale ne navždy | iSport.cz
7. února 2013 • 17:12

Bílek zavřel Rezkovi dveře do reprezentace. Ale ne navždy

Autor:
Michal Bílek promluvil o Janu Rezkovi, kterého přestal povolávat do reprezentace.
TOP VIDEA
SESTŘIH LM: Atlético Madrid - Juventus Turín. Rozhodli stopeři, domácím VAR vzal gól SESTŘIH LM: Atlético Madrid - Juventus Turín. Rozhodli stopeři, domácím VAR vzal gól
Jágr zářil, bral 0+2 a hrál i oslabení: Potřebuju zase dostat hlad po gólech Jágr zářil, bral 0+2 a hrál i oslabení: Potřebuju zase dostat hlad po gólech
VŠECHNA VIDEA ZDE

Povoláváme jiné hráče, kteří se osvědčili. Ale do budoucna s Honzou Rezkem počítám. V tomto duchu promluvil trenér národního týmu Michal Bílek. Co z toho vyčíst? Jasnou věc: reprezentační dveře jsou opravdu NYNÍ pro Rezka uzavřeny. Kdy se zase otevřou, není jasné, ale ne nemožné.



Jan Rezek v rozhovoru pro iSport.cz včera uvedl, že záměr trenéra Michala Bílka vytušil již během telefonátu kolem Vánoc. "Z tónu jeho hlasu, když mi přál do budoucna všechno nejlepší, jsem vydedukoval, že už v nároďáku nebudu," smutnil Rezek.

A pokračoval: "Hrozně mě potěšilo, že si vzpomněl. Pak ovšem ten dodatek: Tak ať se ti daří a všechno nejlepší. Nebylo za tím, že si zavoláme, že se v únoru nebo jindy uvidíme..."

Bílek nepovolal Rezka na poslední dva přípravné zápasy se Slovenskem a Tureckem. Vzhledem k tomu, že současnému týmu oba duely vyšly, je pravděpodobné, že vynechá i nejbližší kvalifikační zápasy s Dánskem a Arménií.

To ostatně naznačil i Bílek na čtvrteční tiskovce. "Honza odvedl pro nároďák velmi dobrou práci a neznamená to, že by v národním týmu skončil. Ale v této chvíli dostávají příležitost jiní hráči, kteří se osvědčili proti Slovensku a také včera ukázali svoje kvality," uvedl Bílek.

Co bude v budoucnu, to se neodváží předpovídat. Nicméně dodal, že Rezek nemá dveře do nároďáku zabouchnuté úplně.

"Určitě s Honzou počítám. Vždycky, když přijel, tak odvedl velmi dobrou práci. A hodně nám pomohl. Ale nemůžu říct, co bude."

Rezek se přitom nechal slyšet, že prožívá životní sezonu.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud