bk, iSport.cz
Reprezentace
Začít diskusi (0)

VIDEO | Na americký kontinent se vrátil v dobré náladě. Brazilský útočník Neymar se v Miami chystá s reprezentačním týmem na přátelský zápas proti Hondurasu. Během tréninku na Miami mohli přihlížející fanoušci na vlastní oči spatřit, co Neymar dovede s balonem. Bez kopaček si pohrával s míčem a předvedl několik technických parádiček.

Nejdražší letní posila Barcelony (1,5 miliardy korun) se v Evropě zabydlela poměrně rychle. Neymar potvrzuje své výjimečné technické schopnosti, ve španělské lize školí soupeře a dokázal už přidat i nějaké branky (5).

Výborný výkon předvedl proti Realu Madrid, kde se gólem podílel na výhře 2:1. Reputaci si kazí zbytečným simulováním, přesto právě on má být tím, kdo v době Messiho absence v Barceloně převezme ofenzivní otěže.

Při tréninku brazilské reprezentace v Miami si Neymar zkoušel hrát s balonem. Sundal kopačky a začal s nožičkami, postupně přidával další parádičky. Mladý technik opravdu umí, což dokazuje tohle video.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů