EURO za rok: Dar pro Šilhavého! Proč může mít Česko silnější tým | iSport.cz
24. března 2020 • 05:00

EURO za rok: Dar pro Šilhavého! Proč může mít Česko silnější tým

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Jágr varuje: Jestli současná opatření budou pokračovat, sport skončí!
LM: Real si to rozdá se City. Ronaldo bude chtít ušatý pohár pro Juventus
VŠECHNA VIDEA ZDE

Odklad mistrovství Evropy způsobil hluboké vrásky na čele organizátorům, nikoli však Jaroslavu Šilhavému. Podle všech předpokladů by měl mít trenér české reprezentace příští rok k ruce silnější a vyzrálejší tým. „V odsunu turnaje vidím pro naše národní mužstvo jen samé klady, žádné zápory,“ říká Miroslav Koubek, expert deníku Sport. Pro trenérský štáb je přesun EURO kvůli koronavirové pandemii po sportovní stránce jednoznačně výhodou. V placeném článku pro iSport Premium najdete i rozhovor s Karlem Krejčím, trenérem české jednadvacíty.Popusťme uzdu fantazie: píše se jaro 2021. Tomáš Souček má v roli šéfa středové formace West Hamu za sebou kompletní ročník Premier League, teenager Adam Hložek se prudce zlepšuje na štaci v progresivně řízeném Lipsku, Pavel Bucha se stal nepostradatelným prvkem záložní jednotky Plzně, zdravý Michal Sadílek válí v základní sestavě Eindhovenu a Jaroslav Šilhavý si před startem mistrovství Evropy spokojeně mne ruce.

Ano, jde jen o představu. O optimistickou předpověď. Ale ruku na srdce: vždyť to takhle hezké může vážně být. Realita se tolik lišit nemusí.

„Současná reprezentace, kromě jednoho domácího zápasu s Anglií, ukazuje, že je stále křehkou nádobou. Není vyzrálá do top formy. Rok dalšího zrání může mužstvu jen a jen prospět. V odsunu turnaje vidím pro naše národní mužstvo jen samé klady, žádné zápory,“ zcela přesvědčeně konstatuje trenér Miroslav Koubek. „Jardovi (Šilhavému) se může rozšířit výběr hráčů. Čas hraje pro nás,“ dodává.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud