Lékaři propustili Maradonovu těhotnou dceru

Archív
ArchívZdroj: Archív
ČTK
Reprezentace

Těhotná dcera legendárního Diega Maradony byla propuštěna z nemocnice v Madridu. Jednadvacetiletá Giannina, která čeká dítě s argentinskou hvězdou Sergiem Agüerem a je v šestém měsíci, byla hospitalizována ve středu poté, co si stěžovala na bolesti.

"Dítě je naprosto pořádku," řekl Maradona rozhlasové stanici La Red.

"Giannina je v pořádku a dítě se narodí bez problémů. Je to můj největší triumf týdne," uvedl legendární fotbalista, který si ve středu při výhře 1:0 ve Skotsku odbyl úspěšnou premiéru na lavičce argentinské reprezentace.

U výhry však nebyl útočník Atlétika Madrid Agüero, který za přítelkyní odletěl už před zápasem. Maradona za dcerou vyrazil okamžitě po utkání v Glasgow.

"Jsem šťastný, protože Giannina se opět usmívá. Lékaři jí řekli, že dítě není v nebezpečí," řekl osmačtyřicetiletý mistr světa z roku 1986, který s dcerou nějakou dobu zůstane v Madridu.

"Řekla mi: Tati, buď tady. A já chci, aby byla šťastná," dodal.

Doporučujeme

Články z jiných titulů