Premier League | VIDEO: Expert ve studiu dostal naloženo – míčem do hlavy! | iSport.cz
11. ledna 2012 • 11:13

VIDEO: Expert ve studiu dostal naloženo – míčem do hlavy!

Autor: pj
Martin Keown dostal míčem do hlavy a prý nešlo o náhodu.
TOP VIDEA
Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru
Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi
VŠECHNA VIDEA ZDE

I takový expert v improvizovaném televizním studiu vedle hřiště musí mít strach o svoji hlavu. Martin Keown, bývalý obránce Arsenalu, dostal pořádnou šlehu míčem, se kterým se rozcvičovali fotbalisté Leedsu před pohárovým utkáním s Arsenalem. Náhoda? Podle všeho to bylo úmyslné.Zrovna odpovídal na otázku sympatické moderátorky ESPN, když v tom nečekaně přilétl míč a Keowna tvrdě profackoval.

"Jste v pořádku?" ptala se moderátorka. "Jsem," opáčil Keown a ukázal zdvižený palec směrem k rozcvičujícím se fotbalistům Leedsu.

Balon jej nijak nezranil, později si ale Keown zjistil, že nešlo o náhodu. "Byl to bývalý hráč Tottenhamu Michael Brown, který mě asi chtěl trefit, když jsem byl zrovna ve vysílání. Možná ale byl jeho cílem Robbie Savage,“ řekl.

Savage to pro změnu schytal od fanoušků Leedsu. Házeli po něm párky v rohlíku, mince a slovně ho napadali.

„Chovali se ostudně a ještě křičeli oplzlosti na moderátorku. Hanba!“ napsal rozčilený Savage na twitter s tím, že nešlo jen o pár fanoušků, ale o několik desítek. Označil je za „hloupé idioty“.

 
9. kolo
Články odjinud


Články odjinud