Premier League | Kanonýr poznal bolest! Wilsherea trefil soupeř do rozkroku | iSport.cz
19. prosince 2012 • 10:43

Kanonýr poznal bolest! Wilsherea trefil soupeř do rozkroku

Autor: mt
Auu! Wilshere byl bolestivě trefen kopačkou soupeře přímo mezi nohy.
TOP VIDEA
Baroš: Tělo mi začíná říkat stop. Bez diváků ale končit nechce
TOP 5 Čechů ve španělské lize: Bílek v zelenobílém i dvojice v Atlétiku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak tohle muselo opravdu bolet! Záložník Arsenalu Londýn Jack Wilshere se sice začátkem ligového zápasu proti Readingu usmíval. Po třech rychlých gólech svého týmu k tomu měl důvod, pak se mu ale obličej zkřivil bolestí. Když dostanete pořádný kopanec kolíkama do rozkroku, není se čemu divit!Wilshere sice prožil společně s celým londýnským týmem začátek ligového utkání jako z pohádky (Arsenal vedl po čtyřiatřiceti minutách na hřišti Readingu 3:0), pak si však prožil nepříjemné chvilky, které mu stoprocentně žádný muž nezáviděl.


Při nevinně vypadající situaci z osmatřicáté minuty dostal Wilshere tvrdý úder přímo do rozkroku. Střední záložník Readingu McAnuff nešťastně netrefil poskakující balon.

Jelikož byla jeho noha v pohybu, nedokázal ji zastavit a nakopl záložníka Gunners přímo do genitálií. Ten se ihned skácel k zemi s bolestívou grimasou v obličeji.

I přes hrůzně vypadající incident hráč širšího kádru anglické fotbalové reprezentace zápas dohrál a přispěl k vysokému vítězství Arsenalu na hřišti Readingu 5:2.

VIDEO | Podívejte se, jak Wilsherea trefil soupeř kopačkou do rozkroku

 
Články odjinud


Články odjinud