21. února 2019 • 18:41

Kritika rozhodčího se Kloppovi prodraží. Zaplatí přes milion korun

0
Fantastický Priskeho trojzubec, nové Bazaly, nastoupí Preciado do derby?
SESTŘIH: Florida - Boston 1:5. Zacha dvěma asistencemi přispěl ke kanonádě, Pastrňák nahrával jednou

Trenér Liverpoolu Jürgen Klopp dostal za kritiku rozhodčího po zápase anglické ligy pokutu 45.000 liber (asi 1,329 milionu korun). Fotbalová asociace ho tak potrestala za vyjádření, kterými v televizních rozhovorech zpochybnil nestrannost sudího Kevina Frienda v remízovém duelu s West Hamem.

Podle Kloppa výkon rozhodčího ovlivnilo to, že v prvním poločase chybně uznal Liverpoolu gól z ofsajdu. "Slyšel jsem, že náš gól byl z ofsajdu. Jsem si celkem jistý, že to věděl. Všechny situace, které byly 50:50, pak pískal proti nám," prohlásil mimo jiné německý trenér.

Jednapadesátiletý Klopp si v této sezoně vysloužil pokutu už podruhé. Poprvé musel platit 8000 liber poté, co v derby s Evertonem z nadšení z vítězného gólu v poslední minutě vběhl na hřiště.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.