Premier League | Za Drogbovou špatnou formou je smrt babičky | iSport.cz
30. prosince 2008 • 17:50

Za Drogbovou špatnou formou je smrt babičky

Autor: ČTK
Didier Drogba
TOP VIDEA
Sparta - České Budějovice: Čolič srazil Kozáka, sudí penaltu nepíská Sparta - České Budějovice: Čolič srazil Kozáka, sudí penaltu nepíská
Kometa Brno - Mountfield HK: Zaťovič zkompletoval hattrick a rozhodl, 3:2 Kometa Brno - Mountfield HK: Zaťovič zkompletoval hattrick a rozhodl, 3:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočník Didier Drogba stále marně hledá střeleckou formu z minulých sezon. Prý za to může nechuť k fotbalu, se kterou fotbalista Chelsea zápolil v létě.Třicetiletý reprezentant Pobřeží slonoviny léčil zraněné koleno a navíc ho zasáhlo úmrtí babičky.

"Nejtěžší věc, s kterou jsem se letos musel vypořádat, neměla s fotbalem nic společného. V červnu mi zemřela babička a to mě strašně vzalo, protože jsme si byli velice blízcí," řekl Drogba v rozhovoru magazínu France Football. "Trpěl jsem a začal jsem se sám sebe ptát, co vlastně chci od života. Řekl jsem si, že hnát se za výsledky, góly nebo cenami, je k ničemu," dodal.

"Nechtěl jsem slyšet o žádných cílech nebo ambicích. Byl jsem na dně. Poprvé v životě jsem cítil nechuť k fotbalu. Už jsem nechtěl bojovat," uvedl Drogba. "Nechci se vymlouvat. Jenom přiznávám, že na chvíli jsem dal fotbal na vedlejší kolej. Nedělal jsem všechno pro to, abych doléčil koleno, neměl jsem motivaci.

Drogba v letošní sezoně přišel o místo v základní sestavě Chelsea, kde dostává přednost Nicolas Anelka, jenž je momentálně se 14 góly nejlepším střelcem Premier League. "Nemůžu nic namítat. Že jsem tady čtyři roky, mi nedává právo na základní sestavu," řekl Drogba. "Momentálně je tady borec, který je ve formě a střílí góly o sto šest. Já si na svou šanci musím počkat," dodal.

Drogba doufá, že letní pauza, kdy léčil zranění, mu pomůže. "Cítím se velmi silný a jsem hladový po úspěchu jako nikdy před tím. Ještě jsem nevyhrál Ligu mistrů, Zlatý míč, africký šampionát, mistrovství světa, ani mistrovství světa klubů. Nemůžu být proto spokojený. Hlavně proto, že opravdu věřím, že toho všeho mohu dosáhnout," uvedl.

 
13. kolo
Články odjinud


Články odjinud