1. listopadu 2010 • 23:18

Blackpool porazil West Bromwich, Bednář nehrál

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Fotbalisté West Bromwiche odehráli v dnešním utkání anglické ligy hodinu v oslabení o dva vyloučené hráče a domácímu Blackpoolu nakonec podlehli 1:2. Český útočník Roman Bednář se v poraženém týmu na hřiště nedostal. Vítězové se v tabulce posunuli o sedm míst, nyní jsou devátí.

První rána pro hosty přišla v 11. minutě. Španělský stoper Pablo Ibaněz dostal červenou kartu za faul na pronikajícího Campbella a navíc se kopala penalta, z níž Adam poslal Blackpool do vedení.

Za necelých dvacet minut navíc musel ze hřiště další zadák West Bromwiche, když Chilan Jara u rohového praporku ostře fauloval Varneyho.

Hosté se i v devíti snažili v hustém dešti skórovat, ale podařilo se jim to až v závěru, kdy už prohrávali o dvě branky.

Blackpool - West Bromwich 2:1
(12. Adam z pen., 62, Varney - 85. Mulumbu).