6. května 2022 • 10:26

Mbappé nakonec zůstane v PSG, píší ve Francii. Jeho matka dohodu popřela

Autor: mas
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Trénuje Čechy v UFC, nově i Procházku: Další boj brzy! Jirka je megaloman
Kotrba: „Repre“ přeju Koubkovi, z cizinců jen Priske. Chorý? Na psychologa
VŠECHNA VIDEA ZDE

Že bude Kylian Mbappé nejžádanějším zbožím na přestupovém poli toto léto, je jasné dávno dopředu. Dlouho se zdálo, že ho jako vysněnou posilu podepíše Real Madrid. Nyní se však podle francouzského deníku Le Parisien vrátila na stůl varianta jeho setrvání v PSG. Podle něj má brzy podepsat obří dvouletý kontrakt na 50 milionů eur ročně s bonusem ve výši 100 milionů eur. Spekulaci však na twitteru odmítla Mbappého matka Fayza Lamari. Rozhodnutý prý ještě není.Budoucnost Kyliana Mbappého? Ve fotbalových kruzích nejspekulovanější událost letního přestupového termínu. Podle mnohých je jednou nohou v Realu, což se PSG pokusilo přebít rekordní nabídkou, která by z něj učinila jednoho z nejbohatších hráčů planety. Dvouletá smlouva na 50 milionů eur ročně (asi 1,23 miliard korun) a podpisový bonus 100 mil. eur (2,46 miliard korun).

O této nabídce PSG informoval Le Parisien už na začátku března. Nyní stejný deník přišel s informací, že se Mbappé rozhodl smlouvu podepsat a v Paříži setrvat. To ale popřela jedna z nejbližsích osob fancouzské hvězdy.

„V zásadě neexistuje žádná dohoda s PSG nebo s jiným klubem. Diskuse o Kylianově budoucnosti pokračují ve velkém klidu, aby mu umožnily učinit to nejlepší rozhodnutí s ohledem na všechny strany,“ napsala na svůj twitter s odkazem na článek deníku Le Parisien Mbappého matka Fayza Lamari.

Ještě před jejím vyjádřením v podobném duchu informoval o situaci i renomovaný novinář na evropské přestupy Fabrizio Romano. „Zdroje blízké Mbappému popírají jakoukoli dohodu dosaženou s PSG... nebo Realem Madrid. Stále o tom s rodinou přemýšlí. Brzy padne rozhodnutí,“ pověsil na svůj twitter Romano. V dalším tweetu rovněž citoval Mbappého matku.

Podle Le Parisiens 23letý útočník konečné rozhodnutí oznámí po reprezentačních zápasech v Lize národů. Francii čeká v rozmezí 3.6. - 13.6. postupně Dánsko doma, Chorvatsko a Rakousko venku a na závěr Chorvatsko doma. 

Čeká nás tedy nejspíš ještě něco přes měsíc dohadů a spekulací, po němž se konečně dozvíme, jestli Mbappé oblékne dres „Bílého baletu“, nebo zůstane v tmavé modrých barvách PSG.

Atletka Bendová rozebírá fotbalové hvězdy: Mbappé vypadá dobře, Sterling běží pro rohlíky
Video se připravuje ...

Paris Saint-Germain Vše o klubu ZDE

Real Madrid Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
0

Kvalifikace na EURO 2024 v Německu

Program kvalifikace na EURO 2024 Skupina E Skupiny kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Českou fotbalovou reprezentaci čeká kvalifikační skupina E, ve které se utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

13. kolo
Články odjinud


Články odjinud