Beckham si užil premiéru v AC | iSport.cz
6. ledna 2009 • 19:13

Beckham si užil premiéru v AC

Autor: lah
David Beckham na tréninku AC Milán.
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalové velmoci jsou na nohou. Oči Angličanů i Italů se upíraly na jediný bod. Na hřiště v daleké Dubaji. Právě na něm si prožil svou premiéru ve slavném dresu AC Milán David Beckham.Velkoklub z Apeninského poloostrova si po boku českého spoluhráče Marka Jankulovského v Asii zahrál přípravný zápas s Hamburkem. Na za tým soupeře odehrál celý duel další Čech David Jarolím. Beckham nedal gól, na žádný nepřihrál, ale stačilo, aby přes hlavu přetáhl trikot s číslem 32 na zádech a propuklo šílenství.

David BeckhamDavid BeckhamFoto ČTK

„Je to ikona. Jsem šťastný, že se rozhodl hrát v naší lize. Vůbec nevadí, že to bude jen tak krátce," neskrýval radost z Beckhemova příchodu do soutěže úřadujících mistrů světa kapitán AS Řím Francesco Totti. „Těším se na něj i na jeho ženu Viktorii, oba jsou úžasní lidé," řekl Ital novinářům.

Anglický reprezentant pobyl při své premiéře na trávníku jen 45 minut. Poté byl členem velké rošády, o poločase střídalo šest hráčů červenočerných. Duel dospěl za stavu 1:1 až k penaltovému rozstřelu. Ten ovládlo AC, populární Becks může tedy být se svou premiérou spokojen.

 
8. kolo
Články odjinud


Články odjinud