7. listopadu 2008 • 22:33

Sudí Štajnera vyloučil

Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

Fotbalisté Kolína nad Rýnem porazili v dnešní předehrávce 12. kola německé ligy 2:1 Hannover. Utkání nedohrál hostující Jiří Štajner, jenž dostal v předposlední minutě červenou kartu bez předchozího varování za faul loktem.

Kolín dosáhl na první domácí vítězství nad Hannoverem po 20 letech navzdory tomu, že od 15. minuty po brance Schlaudraffa prohrával.

Ještě do poločasu však vyrovnal Geromel a v 72. minutě čtvrt hodiny po svém příchodu na trávník vstřelil rozhodující gól Sanou.

V závěrečném náporu hostů neudržel nervy na uzdě Štajner, jenž se v souboji při rohovém kopu ohnal loktem po protihráči a musel předčasně ze hřiště.