Další Čech do bundesligy? Augsburg chce plzeňského Petrželu | iSport.cz
27. června 2012 • 11:34

Další Čech do bundesligy? Augsburg chce plzeňského Petrželu

Autor: spo
TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách! Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zastaví rychlík Petržela v Augsburgu? Po Theodoru Gebre-Selassiem, který v minulých dnech posílil Werder Brémy, se údajně do Německa chystá další český fotbalista. Plzeňský záložník Milan Petržela by měl podle serveru aktualne.cz posílit bundesligový FC Augsburg.O Petrželově příchodu spekulují také německá média. Augsburg by dle nich měl za plzeňské pravé křídlo nabídnout okolo jednoho a půl milionu eur, Viktoria však Petrželův možný odchod odmítla komentovat.

Zatímco talentovaného mladíka Daridu navzdory milionovým nabídkám nechtělo po EURO 2012 vedení Plzně prodat, u devětadvacetiletého Petržely by přístup klubu k možnému odchodu mohl být přívětivější.

Není to poprvé, co se hovoří o odchodu českého reprezentanta do ciziny. O Petrželu stál již v zimě turecký Bursaspor.

"Nabídka byla pro hráče luxusní," prozradil tehdy Petrželův agent Viktor Kolář. Nakonec se však on i hráč rozhodli respektovat rozhodnutí Plzně a ze změny sešlo.

Petržela by se v Augsburgu setkal s dalším českým hráčem. Ve službách bavorského klubu je po příchodu z Schalke 04 také Jan Morávek.

Tvrdý souboj o míč Petržely a Limberského
Tvrdý souboj o míč Petržely a Limberského

 
Články odjinud


Články odjinud