Pavel Novotný
30. října 2008 • 12:00

Beckham a krásné dívky? To sedí

David Beckham
TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0 Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0
10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo 10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová ikona David Beckham rozhodně ví, kde najít tu správnou zábavu. A že umí ocenit i ženskou krásu, o tom není dávno pochyb. Naposledy se o tom mohli přesvědčit diváci, kteří navštívili basketbalový zapas LA Lakers.Opora anglické reprezentace a v současnosti hráč LA Galaxy si vychutnal na basketbalovém utkání slavných Lakers proti Portlandu nejen výkony hvězd NBA, ale bez povšimnutí nezůstaly ani vnady půvabných roztleskávaček, které bavily svým výstupem návštěvníky Staples Centra.

Beckham bude bydlet u šlapek>>>

A že se bylo na co dívat! Zvláště, když si anglická ikona mohla pohled na spoře oděné dívky vychutnat z bezprostřední blízkosti přímo v první řadě u hrací plochy.

A divíte se jeho zájmu? Asi jen málokteré mužské oko by nespočinulo na ladných křivkách půvabných roztleskávaček v přiléhavých trikotech, které zakrývají jen opravdu nezbytně nutnou část těla.A co na to diváci? "David má to nejlepší místo na celém stadionu. Měl opravdu nádherný výhled," poznamenal jeden z příznivců domácích Lakers.

Beckamův zájem zvláště upoutala pohledná bruneta, z které slavný fotbalista nemohl dlouho spustit zrak.

Beckham narušuje plány klubu>>>

Nezdá se, že by zájem anglického internacionála o krásné dívky nějak vzrušoval jeho ženu Victorii, která nijak nedává najevo znepokojení nad tím, že její muž je pravidelným účastníkem podobných událostí.

Důkazem budiž přítomnost jejího manžela na stejných akcích v dubnu či květnu. Opravdu nemá hvězda Major League Soccer doma co vysvětlovat?

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, fotbal, beckham, bulvárKlasická verze
Mobilní verze