5. listopadu 2008 • 19:56

Rekordman Miloševič se rozloučí s reprezentací

Autor:
Výběr Srbska
TOP VIDEA
Jágr nedohrál utkání s Havířovem! Podívejte se na video zákroku, který ho poslal do kabiny Jágr nedohrál utkání s Havířovem! Podívejte se na video zákroku, který ho poslal do kabiny
9. den na ZOH: Ledecké slalom snů, nájezdový hrdina Francouz a medailový hattrick Kuzminové 9. den na ZOH: Ledecké slalom snů, nájezdový hrdina Francouz a medailový hattrick Kuzminové
VŠECHNA VIDEA ZDE

Srbský útočník Savo Miloševič se v přátelském utkání proti Bulharsku rozloučí s bohatou reprezentační kariérou. Během ní oblékl dresy dvou výběrů, nyní si zahraje poprvé za samostatné Srbsko.Pětatřicetiletý kanonýr, jenž se před několika dny stal s Rubinem Kazaň čerstvým mistrem Ruska, odehrál v národním dresu Jugoslávie a později Srbska a Černé Hory celkem 101 utkání a je v tomto směru rekordmanem své země. Během nich zaznamenal 35 branek.

Zúčastnil se dvou světových šampionátů a na tom evropském před osmi lety byl s pěti góly jedním z nejlepších střelců.

Od šampionátu v roce 2006 už se v národním týmu neobjevil a podle prohlášení svazu je právě duel s Bulharskem tím nejlepší rozloučením s oblíbeným fotbalistou.

"Je to výjimečný fotbalista a skvělý člověk, který si zaslouží důstojné rozloučení. Jeho zaujetí pro hru bylo vždy základním kamenem té správné atmosféry v kabině," uvádí se na oficiální stránkách srbského svazu.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, fotbal, MiloševičKlasická verze
Mobilní verze