8. listopadu 2008 • 11:28

Kaká vidí Ronalda jako svého nástupce

Autor:
Cristiano Ronaldo
TOP VIDEA
SESTŘIH: Frankfurt - Lipsko 2:1. Eintracht otočil během čtyř minut SESTŘIH: Frankfurt - Lipsko 2:1. Eintracht otočil během čtyř minut
TIKI-TAKA: Valentýn? Šmicer koukal s manželkou na Ligu mistrů TIKI-TAKA: Valentýn? Šmicer koukal s manželkou na Ligu mistrů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Držitel Zlatého míče za loňský rok Brazilec Kaká by letos ocenění pro nejlepšího fotbalistu hrajícího v Evropě udělil Cristianu Ronaldovi z Manchesteru United.Zároveň ale mladého Portugalce upozornil, že udělá vše pro to, aby z blížícího se vzájemného přípravného zápasu vyšla vítězně jeho reprezentace Brazílie.

"Tento duel je pro mě důležitý, protože jsem se nedaleko stadionu v Brasílii narodil. A navíc chci potěšit všechny brazilské fanoušky a porazit Ronalda, zaslouženého držitele Zlatého míče za tento rok," prohlásil ofenzivní tahoun milánského AC.

Kaká si za výkony v loňském roce vysloužil i ocenění FIFA pro nejlepšího fotbalistu světa. Také to by měl nyní podle předpokladů přepustit Ronaldovi, jenž dovedl v sezoně 2007/08 Manchester United k výhře v Lize mistrů i Premier League.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>
Klasická verze
Mobilní verze