Matthäus chce utéct válce | iSport.cz
4. ledna 2009 • 18:40

Matthäus chce utéct válce

Autor: ČTK
Archív
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4 Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Německý fotbalový trenér Lothar Matthäus uvažuje, že kvůli ozbrojenému konfliktu v pásmu Gazy předčasně ukončí své angažmá v Izraeli, kde vede prvoligový klubu Maccabi Netanja.Jeho působiště leží zhruba 150 km od nebezpečné oblasti, kterou Izrael bombarduje a v sobotu v pásmu Gazy zahájil pozemní operaci.

"Kdyby to bylo příliš riskantní, půjdeme," řekl listu Welt am Sonntag Matthäus, který se na Nový rok v Las Vegas oženil. V Izraeli žije i se svou manželkou Lilianou.

Matthäusovi svěřenci jsou v lize druzí o čtyři body za Maccabi Haifa. Mistr světa a držitel Zlatého míče z roku 1990 loni podepsal s pětinásobným mistrem Izraele dvouletou smlouvu a ročně si vydělá 400.000 eur. Kontrakt údajně může zrušit, pokud dostane nabídku z bundesligy.

Související články
 
Články odjinud


Články odjinud