24. července 2009 • 15:45

Vybučený Beckham: Z LA mě nevyženete!

Autor:
Reklama
David Beckham
TOP VIDEA
Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán
Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Anglický fotbalista David Beckham si v posledních měsících znepřátelil vlastní fanoušky i některé spoluhráče. Navzdory tomu chce ale i v příští sezoně pokračovat v dresu Los Angeles Galaxy."Budu dál hrát svůj fotbal a zajímá mě jen to, jak být prospěšný týmu," prohlásil Beckham po čtvrtečním tréninku.

Slavný záložník se do problémů dostal v zimě, když požádal o to, aby mohl na hostování v AC Milán zůstat až do konce evropské sezony. To mu američtí fanoušci dodnes neodpustili a při nedělním přátelském zápase to dali své největší hvězdě bučením a transparenty jasně najevo.

VIDEO - Beckhamův nedělní konflikt s nepříjemným fanouškem"Některé ty věci byly ale hodně necitlivé," postěžoval si Beckham po utkání.

V posledních dnech se objevily i zvěsti, že čtyřiatřicetiletý fotbalista svou americkou anabázi definitivně vzdává a jeho dům už je na prodej. Tyto spekulace ale Beckham jasně odmítá: "Není to pravda, chtěl bych tu žít aspoň několik let," tvrdí.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, beckham, la, galaxy, usa, anglie
 Klasická verze
Mobilní verze