VIDEO: Rooney kličkuje mezi pneumatikami | iSport.cz
13. listopadu 2010 • 05:00

VIDEO: Rooney kličkuje mezi pneumatikami

Autor: tbl
Wayne Rooney kličkuje mezi pneumatikami
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - V poslední době se mu možná moc nedaří, v noze má ale pořád cit elitního fotbalisty. Wayne Rooney se druhý rok po sobě zůčastnil soutěže Coke Zero Street Striker a diváky nadchl precizním kličkováním mezi pneumatikami.Celá dráha měla sice jen pár metrů, na pětadvacetiletého kanonýra se ale postupně vykulilo více než dvacet pneumatik.

Rooneyho nedokázalo zaskočit nic, míč si posouval levou i pravou nohou a obtížnou trať prošel zcela suverénně. Poslední překážku efektně přeskočil a zakončil tvrdou ranou do připraveného cíle.

Uhranutí diváci začali vzápětí skandovat jeho jméno. To se Rooneymu stalo v posledních měsících možná poprvé, v letošním ročníku Premier League dal totiž zatím jediný gól. A to je na jednoho z nejlepších útočníků světa hodně málo...

 
Články odjinud


Články odjinud