Záhadná smrt Malafejevovy ženy: Proč tak rychle?!

Padesát metrů plachtilo auto s Marinou Malafejevou, než se zastavilo o strom. Manželka brankáře Zenitu Petrohrad byla na místě mrtvá
Padesát metrů plachtilo auto s Marinou Malafejevou, než se zastavilo o strom. Manželka brankáře Zenitu Petrohrad byla na místě mrtvá
Marina Malafejeva byla manažerkou skupiny M16
Rodina Vjačeslava Malafejeva
Vjačeslav Malafejev se svou manželkou Marinou a dětmi Ksenijou a Maximem
Marina se svým manželem Vjačeslavem Malafejevem
Manželku gólmana Zenitu Malafejeva uctili i spoluhráči
9
Fotogalerie
Ondřej Michálek
Fotbal
Vstoupit do diskuse (9)

Proč matka dvou dětí a údajně velmi dobrá řidička Marina Malafejeva (†36) najela do téměř pravoúhlé zatáčky zběsilou rychlostí 110 kilometrů v hodině? Smrt první dámy ruského fotbalu, manželky brankáře Zenitu Vjačeslava Malafejeva (32), je záhadou. Během zápasu Evropské ligy Petrohrad - Twente (2:0, ale postoupili Nizozemci) hráči i diváci dávali najevo sounáležitost se svým brankářem. Pohřeb jeho ženy je už dnes, ale odpověď na otázku Proč? zatím nikdo nezná.

Blesk.cz

Svědci přirovnávají zvuk nárazu dvoutunového bentleye do stromu k výbuchu. „Musela jet tak stopadesátkou! Byla to obrovská rána, jako když vybouchne plyn,“ řekli svědci deníku Komsomolskaja Pravda. Podle policie jel vůz ve chvíli, kdy vyletěl ze silnice, rychlostí 110 km/h. Ovšem pár kilometrů předtím naměřil městský radar autu rychlost 201 km/h!

K nehodě došlo ve čtvrtek v půl šesté ráno a hlídač z nedaleké prodejny aut vypověděl: „Auto bylo na střeše, křičel jsem, jestli potřebují pomoc. Nikdo neodpověděl.“ Marině už lékaři nedokázali pomoci. Její spolujezdec Dmitrij Rybakov měl štěstí - leží na jednotce intenzivní péče a podle zpráv ruských médií je už mimo ohrožení života. Právě on, až bude schopen vypovídat, by mohl záhadnou nehodu objasnit.


Oba jeli z oslavy narozenin jednoho z členů popové skupiny M16, které Marina dělala manažerku a on zpíval. Jako reálná příčina neštěstí se nabízel alkohol, policie ale včera oznámila, že řidička byla střízlivá. Proč se ale ani nepřipoutali? A proč najela do ostré pravotočivé zatáčky, kterou musela znát, tak šíleně, že ji nikdy nemohla vybrat?

Vstoupit do diskuze (9)

Doporučujeme

Články z jiných titulů