5. května 2011 • 21:54

Rozzuření slávisté chtěli ukamenovat Platila!

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Doležalovi se splnil sen. Nominace ho zastihla na dálnici Doležalovi se splnil sen. Nominace ho zastihla na dálnici
Jágr exkluzivně o Plekancovi: Mluvil jsem s ním. Bude čas se rozumně domluvit Jágr exkluzivně o Plekancovi: Mluvil jsem s ním. Bude čas se rozumně domluvit
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Přijďte mezi nás, objasněte nám stávající situaci a v poklidu se vrátíme na tribuny. Takový vzkaz vyslali slávističtí fanoušci vedení fotbalové Slavie. Ředitel Miroslav Platil přišel, situaci ale nevyjasnil a začalo peklo. Peklo v Edenu. Klubového šéfa chtěli na místě zlynčovat.O demonstraci přímo na trávníku fanoušci Slavie informovali den s předstihem. Když se ale před zápasem po menších hádkách odebrali zpět do hlediště, čekalo se, že se pohárový zápas s Olomoucí normálně odehraje.

Nestalo se.

Místo toho fanoušci o poločasové přestávce vběhli na hřiště znovu a čekali na někoho z vedení. Přišel Miroslav Platil, klubový ředitel. "Tak chcete si povídat?" uklidňoval nejdřív rozvášeněný dav.

"Ubezpečuji vás, že chci taky Slavii zachránit. Teď jsem absolvoval jednání na svazu. A možná že to jsou pro někoho kecy, ale pro Slavii zásadní věci," spustil Platil.

Někteří na tato slova neslyšeli. Stále se dožadovali jasného a konkrétního vyjádření. Dokonce po něm začali házet kelímky s pivem.

Policejní zákrok proti slávistickému kotlli
Policejní zákrok proti slávistickému kotlli

"To jsou ti hrdinové vzadu," uvedl Platil. "Ale já se chovám ke Slavii hodně slušně. Děláme všechno pro to, aby z toho všeho klub vyšel s čistým štítem. To je všechno," dodal Platil.

Poté odešel. Mezi fanoušky vydržel asi pět minut. Ovšem chuligánům tento projev nestačil. Začali řvát: "Hovado!"

VIDEO: Fanoušci se pokusili probít do útrob stadionu:

Fanoušci Slavie se pokusili dostat do útrob stadionu
360p 240p

Pak se ti nejradikálnější dokonce pokusili dostat za Platilem do útrob stadionu. Chtěli ho mít ve vlastních rukou. Použili při tom hrubou sílu. Ale přes hradbu členů bezpečnostní agentury se nedostali.

Druhý nával fanoušků už pohlídala policie, která část fanoušků vyhnala od hlavní tribuny. Ani to ale některé jedince neodradilo od toho, aby se do VIP prostorů dostali přes tribunu, kde jsou nyní k vidění popraskaná okna...

Ze hřiště pak ultras definitivně pomocí dělobuchů vyhnala až policie se psy.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 14. kola Fortuna ligy »

15. kolo Fortuna ligy:

Mladá Boleslav - Dukla (pá 9.11., 18:00), Karviná - Sparta (so 10.11., 14:00), Slovácko - Liberec (so 10.11., 17:00), Opava - Baník Ostrava (ne 11.11., 14:00), Jablonec - Bohemians (ne 11.11., 15:00), Plzeň - Příbram (ne 11.11., 15:00), Teplice - Olomouc (ne 11.11., 15:00), Slavia - Zlín (po 5.11., 17:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze