Maradona chce žalovat šéfa svazu, kvůli drogám | iSport.cz
23. května 2011 • 09:53

Maradona chce žalovat šéfa svazu, kvůli drogám

Autor: ČTK
Diego Maradona se chce kvůli drogovému nařčení soudit
TOP VIDEA
Naděje pro vrcholové sportovce? Prymula promluvil o uvolnění opatření, do akce by mohla jít Kvitová i Plíšková
Hašek o synově kauze: Špatně na všechny strany. Pro Martinovo PR katastrofa
VŠECHNA VIDEA ZDE

Diego Maradona se chce soudit s prezidentem Argentinského fotbalového svazu Juliem Grondonou. Funkcionář se totiž nepřímo opět otřel o problémy bývalé hvězdy s alkoholem a drogami."Já jsem starý, ale zdravý, zatímco někdo jiný si za vlastní problémy může sám," řekl argentinským médiím devětasedmdesátiletý Grondona, který už v prosinci prohlásil, že bývalý trenér argentinské reprezentace opět bere drogy. Také tehdy prezidentovi svazu Maradona hrozil soudem.

"Tentokrát šlápnu na plyn a rozdrtím hlavu každého, kdo se mi postaví do cesty. Všechny je nechám podrobit testům. I jeho vnoučata," řekl padesátiletý Maradona deníku Clarín s tím, že už sedm let je čistý.

"Nemám co skrývat a budu první, kdo si nechá udělat test. Tohle totiž bude řešit soud. A pamatujte si: Jdu po Grondonově rodině," dodal.

Maradona, který se nedávno stal trenérem klubu Al Wasl ve Spojených arabských emirátech, musel kvůli potížím s návykovými látkami předčasně ukončit hráčskou kariéru a navíc ho málem stály život. S Grondonou válčí od loňského léta, kdy mu vedení svazu po neúspěchu Argentiny na mistrovství světa neprodloužilo trenérskou smlouvu.

 
Články odjinud


Články odjinud