10. července 2011 • 11:43

VIDEO: Kouzelník Beckham! Dal gól přímo z rohu

Autor:
360p240p
David Beckham skóroval přímo z rohu
TOP VIDEA
Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily
12. den na ZOH: Ester vs. Nagano, Češi vs. plexi, Fourcade vs. všichni 12. den na ZOH: Ester vs. Nagano, Češi vs. plexi, Fourcade vs. všichni
VŠECHNA VIDEA ZDE

Anglický fotbalista David Beckham v zápase zámořské MLS znovu předvedl svou výtečnou kopací techniku. Utkání Los Angeles Galaxy proti Chicago Fire rozhodl střelou přímo z rohového kopu a stanovil konečné skóre na 2:1.Beckham si dokonce pamatuje, kdy se mu podobný kousek naposledy podařil. Bylo to v roce 1995, kdy hostoval z Manchesteru United v Prestonu. "Nejsem si jistý, že by předtím byl ještě nějaký další (takový gól), možná v žáčcích," řekl s úsměvem v rozhovoru pro ESPN.


Bývalé opoře Manchesteru United a Realu Madrid pomohlo při jeho ráně z 66. minuty i štěstí, protože přízemní míč prošel mezi nohama několika hráčů, včetně brankáře Fire Seana Johnsona.

Standardní situace zahrávané bývalým kapitánem anglické reprezentace jsou tradičně silnou zbraní Galaxy. První branka střetnutí proti Chicagu padla poté, co Beckham posadil míč z přímého kopu na hlavu americké hvězdy Landona Donovana.

David Beckham na tréninku Tottenhamu
David Beckham na tréninku Tottenhamu

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, fotbal, beckham, video
 Klasická verze
Mobilní verze