Útočník Vukadinovič přišel v zápase juniorské ligy o ledvinu | iSport.cz
27. října 2012 • 14:05

Útočník Vukadinovič přišel v zápase juniorské ligy o ledvinu

Autor: ČTK
Vukadin Vukadinovič ještě v dobách, kdy hájil barvy Sezimova Ústí
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jablonecký fotbalista Vukadin Vukadinovič přišel o ledvinu. Jednadvacetiletý srbský útočník utrpěl zranění 15. října v utkání juniorské ligy se Slavií. Lékařům se ani přes okamžitou operaci nepodařilo Vukadinovičovu ledvinu zachránit.V kádru aktuálně vedoucího týmu nejvyšší soutěže hraje bez jedné ledviny i obránce Vít Beneš. "Byl tu už dvakrát za mnou a hodně mi pomohl. Pro mě to není jen spoluhráč, hlavně je to kamarád," uvedl na klubovém webu Vukadinovič. Do Jablonce přišel na začátku roku, za A tým dosud nenastoupil.

Po zákroku, při němž byl zraněn, se jablonečtí fotbalisté dožadovali penalty, ale neúspěšně. "Štve mě, že to nebyl rovný souboj. Já bych ten balon ve výskoku měl dřív než protihráč. On vůbec nevěděl, co má dělat, tak si na mě počkal," řekl Vukadinovič.

 
Články odjinud


Články odjinud