Csaplár: Nesmíte se bát, že dostanete přes hubu | iSport.cz
14. července 2007 • 00:00

Csaplár: Nesmíte se bát, že dostanete přes hubu

Autor: Sport
Josef Csaplár
TOP VIDEA
SESTŘIH LM: Tottenham - Lipsko 0:1. Schick zahodil šance, rozhodl Werner SESTŘIH LM: Tottenham - Lipsko 0:1. Schick zahodil šance, rozhodl Werner
TOP MOMENTY extraligy: Sedláček jako Dominátor, blamáž Komety a “O kapku lepší hokej” TOP MOMENTY extraligy: Sedláček jako Dominátor, blamáž Komety a “O kapku lepší hokej”
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na dva roky vyrazil do světa. Chvíli trénoval řecký Panionios Atény, poté se coby hlavní kouč přestěhoval do polské Wisly Plock.Na dva roky vyrazil do světa. Chvíli trénoval řecký Panionios Atény, poté se coby hlavní kouč přestěhoval do polské Wisly Plock. Od sklonku letošního jara je však fotbalový trenér Josef Csaplár zpátky doma. Bohatší o nové zkušenosti, ale jinak stejný: sebevědomý a přímý. Splnil zahraniční pobyt vaše představy? "Ano. Hodnotím to ohromně pozitivně a jsem rád, že se to stalo. Vylepšil jsem se jazykově. Získal jsem přehled o polské, řecké lize, ale hlavně: poznal jsem mentalitu lidí z různých koutů světa. V Aténách to byl hotový Babylon. Dva Brazilci, dva Argentinci, Egypťan, Řekové, Slováci, Češi, Němec. V Plocku se to zase mlelo mezi Poláky a Srby. To byla lekce, kterou na škole nedostanete a v knížkách ji nevyčtete."

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud