VIDEO: Světový fotbal - udrž balon! | iSport.cz
2. listopadu 2017 • 14:47

VIDEO: Světový fotbal - udrž balon!

Autor:
Reklama
Světový fotbal - udrž balon!
TOP VIDEA
Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole! Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole!
Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers
VŠECHNA VIDEA ZDE

Umět kontrolovat balon patří k povinné výbavě moderního fotbalu. Tato poziční průpravná hra tuhle zbraň brousí. Hrají proti sobě dvě mužstva (červení, modří) po čtyřech hráčích, která se s pomocí tří neutrálních hráčů (žlutí) pokouší udržet co nejdéle míč pod kontrolou. Detaily?Na hřišti vymezíme obdélník o rozměru 13x25 metrů. Uvnitř jsou modří a jeden neutrální hráč. Tým červených je rozmístěn po dvou za delšími stranami obdélníku. Za kratšími stojí po jednom neutrálním hráči.

Cílem červených je s pomocí žlutých udělat co nejvíce přihrávek v kuse. Jakmile o balon přijdou, červení míří dovnitř obdélníku a modří naopak ven. A vymění si role. Nikdo nesmí použít více než jeden dotek s balonem.

VIDEO: Umět kontrolovat balon patří k povinné výbavě moderního fotbalu

Témata:  sport, fotbal, balon
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud