2. listopadu 2017 • 14:47

VIDEO: Světový fotbal - udrž balon!

Autor:
Reklama
Světový fotbal - udrž balon!
TOP VIDEA
Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce
Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený
VŠECHNA VIDEA ZDE

Umět kontrolovat balon patří k povinné výbavě moderního fotbalu. Tato poziční průpravná hra tuhle zbraň brousí. Hrají proti sobě dvě mužstva (červení, modří) po čtyřech hráčích, která se s pomocí tří neutrálních hráčů (žlutí) pokouší udržet co nejdéle míč pod kontrolou. Detaily?Na hřišti vymezíme obdélník o rozměru 13x25 metrů. Uvnitř jsou modří a jeden neutrální hráč. Tým červených je rozmístěn po dvou za delšími stranami obdélníku. Za kratšími stojí po jednom neutrálním hráči.

Cílem červených je s pomocí žlutých udělat co nejvíce přihrávek v kuse. Jakmile o balon přijdou, červení míří dovnitř obdélníku a modří naopak ven. A vymění si role. Nikdo nesmí použít více než jeden dotek s balonem.

VIDEO: Umět kontrolovat balon patří k povinné výbavě moderního fotbalu

Témata:  sport, fotbal, balon
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze