11. října 2018 • 21:00

Fotbal o víkendu: projděte si program nižších soutěží v Česku

Autor:
Reklama
Projděte si program nižších soutěží v Česku
TOP VIDEA
Liberec - Litvínov: Trávníček nevybíravě udeřil Redenbacha a vysloužil si osobní trest Liberec - Litvínov: Trávníček nevybíravě udeřil Redenbacha a vysloužil si osobní trest
Od pondělí v prodeji speciální magazín deníku Sport ke 100 letům českého sportu Od pondělí v prodeji speciální magazín deníku Sport ke 100 letům českého sportu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nemáte plán na víkend? Nenechte si ujít utkání svého oblíbeného týmu, případně si vyberte z naší nabídky a vyražte na fotbal. Rozhodně se budete bavit.



FOTBAL O VÍKENDU 12.-14.10.

ČECHY

ČFL

Sobota 13. 10.: Vyšehrad-Štěchovice, Radodín-Převýšov, Vltavín-Karlovy Vary (10.15), Králův Dvůr-Benešov (10.30), Litoměřicko-Jirny (14.30), Živanice-Brozany, Ústí nad Orlicí-Písek, Domažlice-Velvary (15.30). Neděle 14. 10.: Zápy-Dobrovice (15.30).

 

DIVIZE

Skupina A – sobota 13. 10.: Táborsko B-Sedlčany, Přeštice-Doubravka, Aritma Praha-Rakovník (10.15), Jindřichův Hradec-Dobříš (10.30), Beroun-Soběslav, Klatovy-Mariánské Lázně, Hořovicko-Tachov (15.30). Neděle 14. 10.: Admira Praha-Čížová (10.15).

Skupina B – sobota 13. 10.: Mostecký FK-Březová, Neratovice/Byškovice-Chomutov, Brandýs n. L.-Souš, Libiš-Motorlet Praha, Kladno-Zbuzany (10.15), Ostrov-Meteor, Ostrá-Meteor Praha (15.30). Neděle 14. 10.: Nymburk-Rakovník (15.30).

Skupina C – sobota 13. 10.: Horky nad Jizerou-Jablonec n. N., Slatiňany-Olympia HK-Kratonohy, Velké Hamry-Český Brod (15.30). Neděle 14. 10.: Turnov-Náchod, Kolín-Přepeře, Benátky nad Jizerou-Pardubice B, Čáslav-Trutnov, Dvůr Králové nad Labem-Vysoké Mýto (15.30).

 

CELOSTÁTNÍ LIGA DOROSTU

Sobota 13. 10.: Pardubice-Hradec Králové (10.15), Zlín-Ostrava (10.30), Brno-Mladá Boleslav, Dukla Praha-České Budějovice, Jihlava-Olomouc, Sparta Praha-Plzeň (11), Slavia Praha-Slovácko (13), Příbram-Karviná (14).

 

KRAJSKÝ PŘEBOR

PRAHA

Sobota 13. 10.: ČAFC Praha-Vršovice, Podolí Praha-Hostivař (10.15), Vyšehrad B-Žižkov B (14), Tempo Praha-Braník (14.30), Přední Kopanina-Královice (15.30). Neděle 14. 10.: Admira Praha B-Jižní Město (14), Motorlet Praha B-Újezd Praha, Třeboradice-Uhelné sklady Praha (15.30).

 

STŘEDOČESKÝ

Sobota 13. 10.: Klíčany-Poděbrady (10.15), Příbram-Nové Strašecí (10.30), Tuchlovice-Kutná Horá, Libušín-Poříčany, Nespeky-Vykáň, Hvozdnice-Slaný (15.30). Neděle 14. 10.: Velim-Lhota (15.30).

 

JIHOČESKÝ

Sobota 13. 10.: Č. Krumlov-Blatná, Katovice-Hluboká/Vlt., Olešník-Protivín, Roudné-Třeboň, Čimelice-Rudolfov (15.30). Neděle 14. 10.: Milevsko-Osek, Jankov-Želeč, Lom u Tá.-Dražice (15.30).

 

PLZEŇSKÝ

Sobota 13. 10.: Petřín Plzeň-Domažlice B (10.15), Bolevec-Vejprnice, Nýrosko-Nepomuk, Tlumačov-Luby, Rokycany-Zruč, Rapid Plzeň-Chotíkov, Lhota-Stříbro (15.30). Neděle 14. 10.: Mýto-Hroní Bříza (15.30).

 

KARLOVARSKÝ

Sobota 13. 10.: H. Slavkov-Toužim (10.30), Citice-FC Cheb (15), Nejdek-N. Role, St. Role-Chodov, N. Sedlo-Lomnice, Žlutice-Fr. Lázně, Kr. Poříčí-Hv. Cheb (15.30).

 

ÚSTECKÝ

Sobota 13. 10.: Dobroměřice-Modrá/Hrobce (12), Vilémov-Srbice, Modlany-Krupka, Brná-Kadaň, Pernštejn-Jiřtín/Litvínov, Žatec-Štětí (15.30). Neděle 14. 10.: Litoměřicko B-Jílové (10.30), Louny-Lovosice (15.30).

 

LIBERECKÝ

Sobota 13. 10.: Fýrdlant-Železný Brod (10.30), Sedmihorky-Nový Bor, Doksy-Rovensko pod Troskami, Bílý Kostel nad Nisou-Česká Lípa (15). Neděle 14. 10.: Skalice u České Lípy-Chrastava (10.30), Višňová-Hrádek nad Nisou (15.30).

 

KRÁLOVEHRADECKÝ

Sobota 13. 10.: Jičín-Hořice (12.45), Třebeš-Rychnov nad Kněžnou, Sobotka-Bělohrad, Vysoká n/L.-Hradec Králové (15.30). Neděle 14. 10.: Nový Bydžov-Libčany, Vrchlabí-Kostelec nad Orlicí, Čer. Kostelec-Chlumec nad Cidlinou, Dobruška-Jaroměř (15.30).

 

PARDUBICKÝ

Sobota 13. 10.: Litomyšl-Luže (10.15), Choceň-Třemošnice, Letohrad-Chrudim B, Lanškroun-Moravany, Česká Třebová-Heřmanův Městec (15). Neděle 14. 10.: Hlinsko-Holice, Svitavy-Mor. Třebová, Žamberk-Dolní Újezd (15).

 

VYSOČINA

Sobota 13. 10.: Žirovnice-Velké Meziříčí B, Okříšky-HFK Třebíč, Náměšt nad Oslavou/Vícenice-Speřice, Košetice-Pelhřimov (15). Neděle 14. 10.: Přibyslav-Polná, Ledeč nad Sázavou-Chotěboř, Nová Ves u N.M. na Mor.-Bystřice nad Pern. (15).

 

1.A TŘÍDA

PRAHA

Skupina A – sobota 13. 10.: Horní Počernice-Uhříněves (10), Březiněves-Štěrboholy (10.15), Jižní Město-Kyje Praha, Troja-Strašnice (10.30), Kunratice-Kolovraty (15.30), Tempo Praha B-Ďáblice (17.15). Neděle 14. 10.: Bohnice-TJ Praga, Újezd nad Lesy-Hrdlořezy (15.30).

Skupina B – sobota 13. 10.: Zličín-Radotín B (10.30), Zlíchov-1999 Praha, Modřany-Braník B (11), Donlí Chabry-Vltavín B, Nebušice-Stodůlky (15.30). Neděle 14. 10.: Lipence-Střešovice, Zbraslav-Aritma Praha B, Slivenec-Libuš (15.30).

 

STŘEDOČESKÝ

Skupina A – sobota 13. 10.: Velká Dobrá-Komárov, Podlesí-Klecany (10.30), Jíloviště-Cerhovice, Kosoř-Doksy, Votice-Jílové, Vestec-Mníšek pod Brdy (16). Neděle 14. 10.: Průhonice-Nelahozeves, Tochovice-Petrovice (16).

Skupina B – sobota 13. 10.: Čelákovice-Čáslav B (10.15), Luštěnice-Český Brod B, Dolnobousovský SK-Záryby, Pěčice-Rejšice, Lysá nad Labem-Semice, Divišov-Úvaly (16). Neděle 14. 10.: Vlašim B-Kosmonosy, Mnichovohradišťkský SK-Mělník (16).

 

JIHOČESKÝ

Skupina A – sobota 13. 10.: Loko ČB-N. Ves u ČB (10.15), Lhenice-Prachatice (12), Trh. Sviny-Planá u ČB, Vodňany-Vimperk, Větřní-Lažiště, Slavia ČB-Bavorovice (15.30). Neděle 14. 10.: Strakonice-Semice (15.30).

Skupina B – sobota 13. 10.: Dačíce-Chýnov (10), Planá/Luž.-Milevsko B (10.30), Sez. Ústí-Týn/Vlt. (12), Veselí/Luž-Lišov, Nemanice-N. Včelnice, Met. Tábor-Ševětín (15.30). Neděle 7. 10.: Bernartice-Čt. Dovry (15.30)

 

PLZEŇSKÝ

Sobota 13. 10.: Horažďovice-Žichovice, Meclov-Žihle, Košutka Plzeň-Starý Plzenec, Plzeň/Černice-Kaznějov, Holýšov-Mochtín (15.30). Neděle 14. 10.: Svéradice-Kralovice, Rokycany B-Sušice, Staňkov-Plzeň/Bukovec (15.30).

 

KARLOVARSKÝ

Sobota 13. 10.: Rotava-Loko K. Vary, Ostrov B-Habartov (10.30), Hroznětín-Vintířov, Merklín-D. Rychnov, Aš-Drmoul, Trstěnice-Březová B (15.30). Neděle 14. 10.: Loket-K. Vary B (15).

 

ÚSTECKÝ

Skupina A – sobota 13. 10.: Proboštov-Bohušovice n. O. (10.30), Chuderov-Děčín (10.45), Mojžíř-Rumburk, Česká Kamenice-Střekov, Benešov n. P.-Křešice, Libouchec-Neštěmice (15.30). Neděle 14. 10.: Roudnice n. L.-Oldřichov (15.30).

Skupina B – sobota 13. 10.: Bílina-Klášterec n. O., Ledvice-Obrnice (15), Vroutek-Podbořany, Ervěnice/Jirkov-Údlice, Kopisty-Postoloprty, Březno-Spořice, Kryry-Domoušice (15.30).

 

LIBERECKÝ

Sobota 13. 10.: Ruprechtice-Lomnice nad Popelkou (10.30), Krásná Studánka-Rynoltice (10.45), Doubí-Liberec, Mimoň-Jenišovice, Hejnice-Pěnčín, Semily-Desná (15). Neděle 14. 10.: Horní Branná-Stráž pod Ralskem, Mšeno/Jablonec n. N.-Košťálov/Libštát (15).

 

KRÁLOVEHRADECKÝ

Sobota 13. 10.: Kunčice-Police nad Metují, Úpice-Černilov, Kobylice-Hradec Králové, Hradec Králové-Velké Poříčí (15.30). Neděle 14. 10.: Roudnice-Náchod B, Týniště nad Orlicí-Trutnov B, Broumov-Česká Skalice, Olympia HK/Kratonohy B-Nové Město nad Metují (15.30).

 

PARDUBICKÝ

Sobota 13. 10.: Načešice-Letohrad B, Kunčina-Rosice nad Labem, Svitavy B-Vysoké Mýto B (15). Neděle 14. 10.: Rohovládova Bělá-Zámrsk, Ústí nad Orlicí B-Přelouč, Horní Ředice-Pardubice, Polička-Tuněchody (15).

 

VYSOČINA

Skupina A – sobota 13. 10.: Štoky-Herálec, Kostelec-Telč, Pacov-Humpolec B (15). Neděle 14. 10.: Havlíčkův Brod B-Kamenice nad Lipou, Světlá nad Sázavou-Mírovka, Třešť-Dobronín, Leština-Bedřichov (15).

Skupina B – neděle 14. 10.: Šebkovice-Jemnicko, Žďár nad Sázavou B-Kouty, Vrchovina B-Moravec, Jaroměřice nad Rokytnou-Dukovany, Budišov/Nárameč-Nové Syrovice, Radešínská Svratka-Rapotice, Třebíč B-Želetava (15).

 

MORAVA

MSFL

Sobota 13. 10.: Petřkovice-Fr. Místek, Otrokovice-Rýmařov (10.15), Hlučín-Velké Meziříčí, Dolní Benešov-Kroměříž, Hulín-Uničov, Líšeň-Valašské Meziříčí, Hodonín-Uherský Bord (15). Neděle 14. 10.: Vyškov-Vrchovina (15).

 

DIVIZE

Skupina D – sobota 13. 10.: Nové Sady-Havlíčkův Brod, Blansko-Břeclav, Rosice-Žďár nad Sázavou (15). Neděle 14. 10.: Stará Říše-Bystrc/Kníničky, Tasovice-Bzenec, Humpolec-Polná, Lanžhot-Ždírec nad Doubravou, Velká Bíteš-Strání (15).

Skupina E – sobota 13. 10.: Heřmanice Slezská-Frýdlant n. O., Dětmarovice-HFK Olomouc, Hranice-Nový Jičín, Přerov-Šumperk (15). Neděle 14. 10.: Slavičín-Opava B, Havířov-Ústí/okr. Přerov (10.15), Bruntál-Kozlovice, Bohumín-Vsetín (15).

 

CELOSTÁTNÍ LIGA DOROSTU

Sobota 13. 10.: Pardubice-Hradec Králové (10.15), Zlín-Ostrava (10.30), Brno-Mladá Boleslav, Dukla Praha-České Budějovice, Jihlava-Olomouc, Sparta Praha-Plzeň (11), Slavia Praha-Slovácko (13), Příbram-Karviná (14).

 

KRAJSKÝ PŘEBOR

VYSOČINA

Sobota 13. 10.: Žirovnice-Velké Meziříčí B, Okříšky-HFK Třebíč, Náměšt nad Oslavou/Vícenice-Speřice, Košetice-Pelhřimov (15). Neděle 14. 10.: Přibyslav-Polná, Ledeč nad Sázavou-Chotěboř, Nová Ves u N.M. na Mor.-Bystřice nad Pern. (15).

 

JIHOMORAVSKÝ

Sobota 13. 10.: Bohunice-Tišnov (10.30), Ivančice-Ráječko, Sparta Brno-Kuřim, Start Brno-Vojkovice, Krumvíř-Mor. Krumlov, Rousínov-Mutěnice, Bosonohy-Boskovice, Mor. Slavia-Svratka Brno (15).

 

OLOMOUCKÝ

Sobota 13. 10.: Mohelnice-Želatovice, Jeseník-Zábřeh, Kralice na Hané-Všechovice (15). Neděle 14. 10.: Opatovice-Šternberk (10), Velké Losiny-Olomouc B, Dolany-Černovír, Lutín-Medlov, Hněvotín-Litovel (15).

 

ZLÍNSKÝ

Sobota 13. 10.: Brumov-Vel. Karlovice (10), Luhačovice-Štiná n. Vl. (10.15), Bystřice p. H.-Skaštice, Morkovice-Provodov, Juřinka-Baťov (15). Neděle 14. 10.: Boršice-Holešov, Hluk-Nevšová (15).

 

MORAVSKOSLEZSKÝ

Sobota 13. 10.: Dolní Datyně-Háj ve Slezsku, Břidličná-Stará Bělá, Brušperk-Bílovec, Hlubina-Šenov (15). Neděle 14. 10.: Polanka-Čeledná, Krnov-Český Těšín, Frenštát p. R.-Loko. Petrovice, Oldřišov-Pustá Polom (15).

 

1. A TŘÍDY

VYSOČINA

Skupina A – sobota 13. 10.: Štoky-Herálec, Kostelec-Telč, Pacov-Humpolec B (15). Neděle 14. 10.: Havlíčkův Brod B-Kamenice nad Lipou, Světlá nad Sázavou-Mírovka, Třešť-Dobronín, Leština-Bedřichov (15).

Skupina B – neděle 14. 10.: Šebkovice-Jemnicko, Žďár nad Sázavou B-Kouty, Vrchovina B-Moravec, Jaroměřice nad Rokytnou-Dukovany, Budišov/Nárameč-Nové Syrovice, Radešínská Svratka-Rapotice, Třebíč B-Želetava (15).

 

JIHOMORAVSKÝ

Skupina A – sobota 13. 10.: Slovan Brno-Přímětice, RAFK-Miroslav (15). Neděle 14. 10.: Lišeň B-Slatina, Zbraslav-Kunštát (12.30), Šlapanice-Žebětín, Dobšice-Zastávka, Rajhradice-Novosedly (15).

Skupina B – sobota 13. 10.: Rakvice-Rohatec, Vyškov-Lednice, Ratíškovice-Milotice (15). Neděle 14. 10.: Hroznová Lhota-Velké Pavlovice, Bučovice-Velká nad Veličkou, Pačlavice/Dětkovice-Kyjov, Dubňany-Veselí n. Moravou (15).

 

OLOMOUCKÝ

Skupina A – sobota 13. 10.: Bělkovice/Lašťany-Leština, Náměšť na Hané-Haňovice, Maletín-Konice, Bohdíkov-Bohuňovice, Hlubočky-Řetězárna (15). Neděle 14. 10.: Paseka-Chválkovice, Troubelice-Rapotín (15).

Skupina B – sobota 13. 10.: Bělotín-Kostelec na Hané, Plumlov-Lipová, Olomouc/Chomutov-Brodek u Přerova, Dub nad Moravou-Slavonín (15). Neděle 14. 10.: Čechovice-Lipník nad Bečvou, Protivanov-Určice, Beňov-Kojetín/Kovalovice (15).

 

ZLÍNSKÝ

Skupina A – sobota 13. 10.: Slušovice-Vigantice, Vlachovice-Hrachovec, Vidče-Kelč (15). Neděle 14. 10.: Val Příkazy-Podlesí (10), Nedašov-Roznov p. R., Val. Klobouky-Burmov B, Kateřinice-Val. Meziříčí B (15).

Skupina B – sobota 13. 10.: Buchlovice-Dolní Němčí (10), Nivnice-Újezdec, Ořechov-Žalkovice, Napajedla-Osvětimany (15). Neděle 14. 10.: Kunovice-V. Otrokovice B (10.15), Nedachlebice-Bojkovice, Koryčany-Kvasice (15).

 

MORAVSKOSLEZSKÝ

Skupina A – sobota 13. 10.: Velké Heraltice-Suché Lazce, Fulnek-Štěpánkovice, Jakubočovice-Slavkov, Chlebičov-Ludgeřovice (15). Neděle 14. 10.: Mokré Lazce-Darkovičky (10), Bolatice-Vřesina, Kobeřice-Kravaře (15).

Skupina B – sobota 13. 10.: Dobratice-Orlová, Jablunkov-Vratimov, Dobrá-Jistebník, Lučina-Hrabová, Staré Město-Albrechtice, Stonava-Smilovice (15). Neděle 14. 10.: Libhošť-Bystřice (15).

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)

Články odjinud


Články odjinud



Klasická verze
Mobilní verze